آسیاتل

بازدید: 27

فرود اضطراری هواپیمای ترکیه ای به دلیل یک کیف

منبع : صراط نیوز کد خبر: 755669
منابع اوکراینی اعلام کردند که یک هواپیما که از مسکو به سمت ترکیه در حال پرواز بوده است، به دلیل کشف یک کیف مشکوک مجبور به فرود اضطراری در این کشور شده است.
صراط: منابع اوکراینی اعلام کردند که یک هواپیما که از مسکو به سمت ترکیه در حال پرواز بوده است، به دلیل کشف یک کیف مشکوک مجبور به فرود اضطراری در این کشور شده است.

به گزارش مهر به نقل از ریانووستی، هواپیمایی که از یک فرودگاه در مسکو به مقصد ترکیه پرواز کرده بود ، به دلیل کشف یک کیسه مشکوک در هواپیما مجبور به فرود اضطراری در منطقه اودسا در اوکراین شد.

 رئیس پلیس اوکراین در بیانیه ای در این خصوص اعلام کرد: در پرواز بین المللی هواپیمایی ترکیه، که از مقصد مسکو به سمت ترکیه در حال پرواز بود، وضعیت اضطراری به وجود آمد. یک مسافر که وضع جسمانی خوبی نداشته است به سرویس بهداشتی هواپیما رفته و مدت طولانی در آن جا مانده است، سپس خدمه هواپیما به وی مشکوک شدند و پس از بررسی سرویس بهداشتی، کیسه ای مشکوک را پیدا کردند .

پس از این اتفاق خدمه و کادر پروازی تصمیم به فرود اضطراری در نزدیک ترین فرودگاه می گیرند و در فرودگاه اودسا در اوکراین فرود اضطراری می کنند.

پلیس اوکراین پس از بررسی اعلام کرد که چیز مشکوکی در این کیف پیدا نکرده است و آن ها فقط یک فرد اهل لیتوانی که در پرواز بوده را مشاهده کرده اند که رفتار عجیبی داشته است.

loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

بلایی که بحران‌ اقتصادی سر مردم می‌آورد/گزارش تصویری

بلایی که بحران‌ اقتصادی سر مردم می‌آورد/گزارش تصویری

گزارش فروش فیلم‌های اکران ۹۷ تا ۲۰ مرداد/ «هزارپا» در رتبه اول

گزارش فروش فیلم‌های اکران ۹۷ تا ۲۰ مرداد/ «هزارپا» در رتبه اول

تبلیغات

آسیاتک حمایت