آسیاتل

بازدید: 40

سران آمریکا در دنیا بدقول‌ترین و منفورترین دولتمردان دنیا هستند

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 749089
استاندار سمنان گفت: امروز همه دنیا فهمیدند که حرف سران آمریکا در دنیا قابل اتکا نیست و آن‌ها بدقول‌ترین و منفورترین دولتمردان دنیا هستند. به جز رژیم صهیونیستی و پادشاهی عقب افتاده عربستان، هیچکس با آمریکا همنوایی نکرد.
سران آمریکا در دنیا بدقول ترین و منفورترین دولتمردان دنیا هستندمحمدرضا خباز در گفتوگو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان گفت: برجام اثراتی داشت که مهمترین آن، اثبات حقانیت ایران در مواضعش بود که آن را به تمام دنیا ثابت کرد.

وی با بیان اینکه از آثار برجام این بود که رسوایی آمریکا را به دنیا نشان داد، افزود: همه متوجه شدند ایرانی ها از ابتدا به دنبال تولید بمب اتم نبوده اند و تهمت های ناروایی در این سال ها به ایران وارد شده است.

استاندار سمنان تاکید کرد: امروز همه دنیا فهمیدند که حرف سران آمریکا در دنیا قابل اتکا نیست و آن ها بدقول ترین و منفورترین دولتمردان دنیا هستند. به جز رژیم صهیونیستی و پادشاهی عقب افتاده عربستان، هیچکس با آمریکا همنوایی نکرد.

خباز با بیان اینکه آمریکا پیمان شکن است و به مقررات بین المللی تن نمی دهد، گفت: آمریکا می خواست ایران را در جهان منزوی کند، اما به حول و قوه الهی خودش منزوی شد. بعد از رفتار های آن ها با برجام کار به جایی رسید که در دام خود افتادند.

وی یادآور شد: آمریکا می خواست در ایران و بین دولتمردان اختلاف ایجاد کند، اما بعد از اظهارنظر های ترامپ و برخی دولتمردان این کشور در خصوص ایران، وحدت و انسجام ارزشمندی داخل کشور به وجود آمده است.
 
نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: آمریکا را درحد یک قداره بند و قلدر محله می دانیم که پیر و از کارافتاده است و مانند گذشته رجزخوانی می کند.

خباز گفت: متاسفانه از رفتار های برخی دولتمردان آمریکایی متوجه می شویم که نمی فهمند یک معاهده بین المللی را یک کشور نمی تواند به هم بزند این معاهده بین ۵+۱ کشور بوده و ثانیاً جزو مصوبات شورای امنیت سازمان ملل است.

استاندار سمنان عنوان کرد: حرف آمریکایی ها در ایران خریدار ندارد و ما محکمتر از گذشته با اقتدار بیشتر درونی و انسجام بیشتر بیرونی به راه خودمان ادامه می دهیم.

انتهای پیام/

loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش بازار بورس تهران یکشنبه ۱۸ آذر

گزارش بازار بورس تهران یکشنبه ۱۸ آذر

حسن‌زاده: زمانی که گزارشات کامل از بازی سپاهان و پرسپولیس برسد وظیفه خود را انجام می‌دهیم/ باید دقت بیشتری به خرج دهیم

حسن‌زاده: زمانی که گزارشات کامل از بازی سپاهان و پرسپولیس برسد وظیفه خود را انجام می‌دهیم/ باید دقت بیشتری به خرج دهیم

تبلیغات

آسیاتک حمایت