آسیاتک

بازدید: 45

اعتبارات وام ازدواج افزایش یافت

منبع : سایت خبری نامه نیوز کد خبر: 718349
وزیر ورزش و جوانان گفت: اعتبارات پرداخت وام ازدواج در کشور افزایش یافت.
مسعود سلطانی فر عصر شنبه در نشست هم اندیشی با سازمان های مردم نهاد چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: سالن ورزشی دوومیدانی تارتان بروجن یکی از بهترین، زیباترین و با اهمیت ترین سالن های ورزشی در کشور است که با اعتباری بالغ بر ۱۶ میلیارد تومان به بهره برداری رسید.
به گزار نامه نیوز، وی عنوان کرد: این سالن ورزشی با ظرفیت یک هزار و ۲۰۰ نفر تماشاچی در زمینی به مساحت ۳۵ هزار مترمربع به بهره برداری رسید و از این پس شاهد موفقیت های بیشتر جوانان با استعداد چهارمحال و بختیاری خواهیم بود.
وی تاکید کرد: با بهره برداری از این پروژه شاهد برگزاری مسابقات ملی و بین المللی در این استان هستیم که این امر در رشد و توسعه ورزش این استان نقش بسزایی دارد.
وی در ادامه عنوان کرد: بزرگترین دغدغه دولتمردان رفع مشکلات مردمی است و اینکه مدیران، نمایندگان، هیئت های ورزشی و سمن ها مسائل و مشکلات مردم را بیان می‌کنند بسیار ارزنده و قابل تحسین است.
فعالیت۲۰۰۰ سمن در کشور

وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه در سال ۹۲، تعداد سمن ها در سطح کشور کمتر از ۱۰۰ مورد بود، تاکید کرد: در حال حاضر تعداد سمن ها به دو هزار مورد افزایش یافته است.

سلطانی‌فر با اشاره به رشد ۳.۵ برابری اعطای وام ازدواج در کشور، یادآور شد: در سال ۹۲ تعهد پرداخت وام ازدواج سه هزار میلیون تومان بود که حدود دو هزار و ۵۰۰ میلیون تومان تحقق پیدا کرد که هم اکنون این رقم به ۹ هزار و ۸۰۰ میلیون تومان افزایش پیدا کرده است.

وی با اشاره به اعتبارات بخش جوانان، بیان کرد: در اوایل دولت یازدهم میزان اعتبارات بخش جوانان کم بوده است که طی چهار سال با افزایش ۶۶ درصد این رقم به ۴۰۰ میلیارد تومان ارتقا پیدا کرده است.

وزیر ورزش و جوانان گفت: در دولت دهم حدود چهار هزار پروژه بدون مطالعه و بر اساس فشار، جوسازی و بدون منطق کلنگ زنی شده که برای تکمیل این طرح ها و پروژه ها اعتباری بالغ بر ۱۰ هزار میلیارد تومان اعتبار و هفت سال زمان نیاز است.

مسعود سلطانی فر بیان کرد: این پروژه ها با اولویت بندی به ترتیب به بهره برداری خواهند رسید.

loading...
دانلود نرم افزار

گزارش ها

تبلیغات

آسیاتک