آسیاتل

بازدید: 77

اعتبارات وام ازدواج افزایش یافت

منبع : سایت خبری نامه نیوز کد خبر: 718349
وزیر ورزش و جوانان گفت: اعتبارات پرداخت وام ازدواج در کشور افزایش یافت.
مسعود سلطانی فر عصر شنبه در نشست هم اندیشی با سازمان های مردم نهاد چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: سالن ورزشی دوومیدانی تارتان بروجن یکی از بهترین، زیباترین و با اهمیت ترین سالن های ورزشی در کشور است که با اعتباری بالغ بر ۱۶ میلیارد تومان به بهره برداری رسید.
به گزار نامه نیوز، وی عنوان کرد: این سالن ورزشی با ظرفیت یک هزار و ۲۰۰ نفر تماشاچی در زمینی به مساحت ۳۵ هزار مترمربع به بهره برداری رسید و از این پس شاهد موفقیت های بیشتر جوانان با استعداد چهارمحال و بختیاری خواهیم بود.
وی تاکید کرد: با بهره برداری از این پروژه شاهد برگزاری مسابقات ملی و بین المللی در این استان هستیم که این امر در رشد و توسعه ورزش این استان نقش بسزایی دارد.
وی در ادامه عنوان کرد: بزرگترین دغدغه دولتمردان رفع مشکلات مردمی است و اینکه مدیران، نمایندگان، هیئت های ورزشی و سمن ها مسائل و مشکلات مردم را بیان می‌کنند بسیار ارزنده و قابل تحسین است.
فعالیت۲۰۰۰ سمن در کشور

وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه در سال ۹۲، تعداد سمن ها در سطح کشور کمتر از ۱۰۰ مورد بود، تاکید کرد: در حال حاضر تعداد سمن ها به دو هزار مورد افزایش یافته است.

سلطانی‌فر با اشاره به رشد ۳.۵ برابری اعطای وام ازدواج در کشور، یادآور شد: در سال ۹۲ تعهد پرداخت وام ازدواج سه هزار میلیون تومان بود که حدود دو هزار و ۵۰۰ میلیون تومان تحقق پیدا کرد که هم اکنون این رقم به ۹ هزار و ۸۰۰ میلیون تومان افزایش پیدا کرده است.

وی با اشاره به اعتبارات بخش جوانان، بیان کرد: در اوایل دولت یازدهم میزان اعتبارات بخش جوانان کم بوده است که طی چهار سال با افزایش ۶۶ درصد این رقم به ۴۰۰ میلیارد تومان ارتقا پیدا کرده است.

وزیر ورزش و جوانان گفت: در دولت دهم حدود چهار هزار پروژه بدون مطالعه و بر اساس فشار، جوسازی و بدون منطق کلنگ زنی شده که برای تکمیل این طرح ها و پروژه ها اعتباری بالغ بر ۱۰ هزار میلیارد تومان اعتبار و هفت سال زمان نیاز است.

مسعود سلطانی فر بیان کرد: این پروژه ها با اولویت بندی به ترتیب به بهره برداری خواهند رسید.

loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش عجیب دولت از دلایل معضلات اقتصادی سال ۹۷

گزارش عجیب دولت از دلایل معضلات اقتصادی سال ۹۷

عادل فردوسی‌پور گزارشگر بازی جذاب امشب اروپا

عادل فردوسی‌پور گزارشگر بازی جذاب امشب اروپا

تبلیغات

آسیاتک حمایت