آسیاتل

بازدید: 49

گزارش نظارتی کمیسیون حمایت از تولید ملی در مورد حمایت از کالای داخلی هفته آینده نهایی می‌شود

منبع : فارس نیوز کد خبر: 702276
رئیس کمیسیون حمایت از تولید ملی از نهایی شدن گزارش نظارتی این کمیسیون درباره حمایت از تولید ملی و ساخت کالای داخلی در هفته آینده خبر داد.

حمیدرضا فولادگر نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و اجرای اصل 44 قانون اساسی، گزارش نظارتی خود را در نحوه اجرای سیاست‌های اصل 44 در روزهای قبل نهایی کرده و برای قرائت در صحن علنی مجلس به هیأت رئیسه تقدیم کرده است. 

وی افزود: گزارش بعدی کمیسیون در حوزه نظارت در مورد حمایت از کالاهای ساخت داخل و تولید ملی است که هفته بعد در کمیسیون نهایی و برای قرائت در صحن علنی مجلس به هیأت رئیسه تقدیم خواهد شد. 

رئیس کمیسیون حمایت از تولید و اجرای اصل 44 قانون اساسی اظهار داشت: همچنین کمیسیون در ادامه کار خود و در حوزه نظارت، گزارش‌هایی را درباره بهبود فضای کسب و کار، اشتغال و اقتصاد مقاومتی طی ماه‌های آتی نهایی و برای قرائت در مجلس به هیأت رئیسه تقدیم خواهد کرد. 

فولادگر خاطرنشان کرد: اگر پس از قرائت این گزارش‌ها مشخص شود که بهبود شرایط در حوزه‌های مطرح‌شده نیاز به اصلاح قانون وجود دارد، طرح اصلاح قانون تهیه و مورد بررسی قرار می‌گیرد و چنانچه نقصی در اجرای قانون وجود داشته باشد، طبق ماده 236 آیین‌نامه داخلی مجلس چنانچه به تصویب نمایندگان برسد، موضوع برای بررسی به قوه قضائیه ارسال می‌شود. 

وی در پایان گفت: همچنین بناست تا به منظور بررسی مشکلات زنبورداران و تولیدکنندگان و صادرکنندگان عسل هفته آینده جلسه مشترکی بین اعضای کمیسیون حمایت از تولید ملی و کمیسیون کشاورزی مجلس برگزار شود. 

انتهای پیام/


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

با وجود گزارش سیا در کنار بن سلمان می‌ایستم

با وجود گزارش سیا در کنار بن سلمان می‌ایستم

حسن‌زاده: گزارش دیدار تیم‌های سپاهان و پرسپولیس در حال بررسی است

حسن‌زاده: گزارش دیدار تیم‌های سپاهان و پرسپولیس در حال بررسی است

تبلیغات

آسیاتک حمایت