آسیاتک

بازدید: 16

زیدان: اصلا به فروش گرت بیل فکر نمی کنم

منبع : ورزش 3 کد خبر: 681684
زین الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید، معتقد است که علی رغم مصدومیت های پیاپی گرت بیل، نیازی به فروش این ستاره نیست.


به گزارش "ورزش سه"، بیل که در فصل گذشته هفته های زیادی را به دلیل آسیب دیدگی از دست داد، در حال حاضر نیز مصدوم است و در دیدار این هفته مقابل ختافه هم نمی تواند رئال را همراهی کند. همین مسئله موجب شده تا شایعاتی در مورد فروش این ستاره ولزی منتشر شود؛ اما زیدان تاکید کرد که قصد چنین کاری را ندارد.

 

او به خبرنگاران گفت:" فروش بیل؟ نه، اصلا. باید در حال زندگی کرد. من در مورد هیچ یک از این شایعات فکر نمی کنم.

 

او کسی است که بیش از همه از این شرایط اذیت شده است. خودش هم نمی خواهد دور از میادین باشد؛ اما این اتفاق رخ می دهد و باید آن را پذیرفت.

 

 

 

 

او دچار دو مشکل است. یکی مصدومیتی که در دیدار مقابل دورتموند برایش رخ داد و پس از آن از ناحیه همسترینگ هم آسیب دید. نمی توانم بگویم چه زمانی می تواند برگردد. نمی توانم بگویم چقدر، اما در حال بهتر شدن است.

 

ما روز به روز پیش می رویم تا ببینیم شرایط او چطور است. او می خواهد هرچه زودتر برگردد و ما باید ببینیم شرایط چطور خواهد بود.

 

ما باید صبور باشیم. او مقابل دورتموند خوب بود و قوی تر برگشته بود؛ اما اکنون بار دیگر مصدوم شد. ما نمی توانیم این شرایط را کنترل کنیم. من پزشک نیستم. من فیزیوتراپ نیستم. فکر نمی کنم که باید توضیح بیشتری بدهم. من به آدم هایی که با آنها کار می کنم، اطمینان دارم."

loading...دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

تبلیغات

گزارش ها

رونمايي از کتاب گزارش عملکرد پایدار و مسئولیت اجتماعی ایران خودرو

رونمايي از کتاب گزارش عملکرد پایدار و مسئولیت اجتماعی ایران خودرو

تبلیغات

آسیاتک عینک ارزان