آسیاتک

بازدید: 40

مخاطبان نگاه ویژه‌ای به آثار مناسبتی دارند

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 681682
زیبا بروفه گفت: نگاه ویژه به آثار مناسبتی تعهد بازیگران نسبت به نقش‌هایشان را بالا می‌برد.


خبرنگاری حرفه پیچیده ای است / همیشه آثار مناسبتی از نگاه ویژه ای برخوردار بوده استزیبا بروفه بازیگر سینما و تلویزیون در گفت وگو با خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره ایفای نقش در مجموعه تلویزیونی «هاتف» گفت: آثار مناسبتی همیشه از جایگاه ویژه ای برخوردار هستند و این سریال هم با توجه به زمان پخش آن انتظار مخاطبان را نسبت به سریال دو چندان می کند و تعهد بازیگران نسبت به نقش هایشان را بالا می برد. قصه «هاتف» به موضوعات اجتماعی و نگرش افراد به دنیای پیرامون شان می پردازد که شاید بتوان گفت همه روزه با آن درگیر هستند اما به راحتی از کنارش عبور می کنند من هم در این سریال ایفاگر نقشی هستم که با توجه به وصیت پدرم باید از حقی که ناحق شده دفاع کنم و این موضوع فراز و فرودهای بسیاری را برای زندگی شخصی، کاری و خانوادگی ریحانه ایجاد می کند.

وی در ادامه درباره فضای خبرنگاری که در این سریال با آن روبه رو شده است، اظهار کرد: حرفه خبرنگاری حرفه پیچیده و سختی است و باید با چنگ و دندان برای تهیه خبر اقدام کرد. من هم تلاش کردم این روحیه را در خودم ایجاد کنم و آن را در سریال پیاده کنم چون معتقدم خبرنگار حرفه ای باید با آگاهی و تلاش بسیار به خواسته اش برسد و به راحتی از کنار موضوعات عبور نکند. من هم با توجه به نقشم و تحقیقاتی که باید در زمینه اربعین انجام می دادم تلاش کردم تا این حس را به مخاطب منتقل کنم.

وی در پایان به سریال های مناسبتی اشاره و خاطرنشان کرد: کارهای مناسبتی همیشه با نگاه و نگرش ویژه ای از سوی مخاطبان مواجه بوده است. این سریال هم با ماهیتی که دارد امیدوارم بتواند در جذب مخاطب موفق باشد.

 

انتهای پیام/

loading...

دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

تبلیغات

تبلیغات

آسیاتک عینک ارزان