آسیاتل

بازدید: 20

خشم سیدجلال ازانتشار خبر ردتعویض برانکو

منبع : تابناک کد خبر: 628050
سیدجلال از شنیدن این صحبت ها بسیار عصبانی و ناراحت است و طبق اظهارات اطرافیان او قرار است به زودی در صفحه اجتماعی خودش نسبت به همه این شائبه ها و حرف و حدیث هایی که برای او درست کردند پاسخ داده و یک گرد و خاک اساسی به پا کند
کاپیتان پرسپولیس نسبت به اتفاقات اخیر و اظهارنظرها درباره بازی نکردنش مقابل الهلال واکنش نشان داد. 

به گزارش تابناک ورزشی، باخت دور از انتظار و سنگین پرسپولیس مقابل الهلال عربستان هنوز هم برای سرخ ها و بازیکنان آن تبعاتی به همراه دارد و مسایل حاشیه ای و اخبار ضدونقیض زیادی در مورد اتفاقات این بازی به گوش می رسد. یکی از این مسایل مربوط به بازی نکردن سیدجلال بود که شنیده شد در جواب برانکو که از او خواسته مقابل الهلال به میدان برود جواب رد به سرمربی کروات داده و حاضر به بازی کردن نشده است.

این مطلب در حالی عنوان شد که پیش از این بازی خود برانکو حرف از شرایط کاپیتان پرسپولیس و احتمال ریسک نکردن روی او برای این بازی به میان آورد. دلیل برانکو هم روشن بود چون طبق ادعا و اظهارات خودش در تمرینات پرسپولیس در دوبی و کنفرانس خبری پیش آنها نمی خواستند برای این بازی سخت و پرفشار ریسک بالایی کنند و بازی کردن یا نکردن سیدجلال را به آخرین لحظه و بررسی همه جوانب موکول کردند.

با این همه سیدجلال از شنیدن این صحبت ها بسیار عصبانی و ناراحت است و طبق اظهارات اطرافیان او قرار است به زودی در صفحه اجتماعی خودش نسبت به همه این شائبه ها و حرف و حدیث هایی که برای او درست کردند پاسخ داده و یک گرد و خاک اساسی به پا کند. به هرحال باید منتظر ماند و دید این سونامی کاپیتان سرخ ها و پاسخش به این ادعاها و حرف و حدیث ها در مورد شرایط مصدومیتش چگونه خواهد بود.

loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش تحقیق و تفحص از شرکت دخانیات در راه صحن/ بانک توسعه و تعاون زیر ذره‌بین مجلس

گزارش تحقیق و تفحص از شرکت دخانیات در راه صحن/ بانک توسعه و تعاون زیر ذره‌بین مجلس

نگاهی به گزارش حسابرسی شده

نگاهی به گزارش حسابرسی شده "وبصادر" و ادامه ابهام/ زیان انباشته به 85 هزار میلیارد ریال می‌رسد

تبلیغات

آسیاتک حمایت