آسیاتل

بازدید: 48

گزارش‌های کمیسیون‌های آموزش و عمران پس از تلفیق به هیات‌رئیسه مجلس تقدیم می‌شود

منبع : فارس نیوز کد خبر: 624532
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس با اشاره به قرائت گزارش نایب‌رئیس این کمیسیون در جلسه بعدازظهر امروز درباره سانحه دانش‌آموزان هرمزگانی گفت: این گزارش با گزارش کمیسیون عمران تلفیق شده و در اختیار هیأت رئیسه مجلس قرار خواهد گرفت.

سیدحمایت میرزاده سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به قرائت گزارش داود محمدی نایب رئیس این کمیسیون در جلسه بعدازظهر امروز در مورد سانحه تصادف اتوبوس حامل دانش آموزان هرمزگانی گفت: قرار بر این شد که این گزارش با گزارش کمیسیون عمران در این باره تلفیق شده و در اختیار هیأت رئیسه مجلس قرار گیرد.

میرزاده خاطرنشان کرد: در حاشیه قرائت گزارش نیز موضوع حضور خانم سعیدی نماینده تهران در منازل خانواده های دانش آموزان حادثه دیده و دلجویی ایشان از آنان نیز مطرح شد.

وی حضور معاونان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را در کمیسیون آموزش بخش دیگری از محتوای جلسه امروز خواند و اظهار داشت: موضوعات مربوط به داوطلبان رشته های پزشکی از جمله دغدغه های ساکنین مناطق محروم از سوی اعضا با معاونان وزارت بهداشت مطرح شد.

نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی بررسی طرح ها و لوایح را به عنوان کمیسیون فرعی بخش دیگری از جزئیات جلسه امروز کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس خواند.

انتهای پیام/


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش تحقیق و تفحص از شرکت دخانیات در راه صحن/ بانک توسعه و تعاون زیر ذره‌بین مجلس

گزارش تحقیق و تفحص از شرکت دخانیات در راه صحن/ بانک توسعه و تعاون زیر ذره‌بین مجلس

نگاهی به گزارش حسابرسی شده

نگاهی به گزارش حسابرسی شده "وبصادر" و ادامه ابهام/ زیان انباشته به 85 هزار میلیارد ریال می‌رسد

تبلیغات

آسیاتک حمایت