آسیاتل

بازدید: 47

گزارش صالحی به کمیسیون فرهنگی مجلس/ تطابق برنامه‌های وزیر با برنامه ششم

منبع : فارس نیوز کد خبر: 624148
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در جلسه کمیسیون گزارشی از برنامه‌های کاری خود را ارائه کرد که جامعیت و تطابق با برنامه ششم را می‌توان دو ویژگی مهم برنامه‌های وی دانست.

حجت الاسلام احد آزادیخواه نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه امروز کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: در جلسه امروز سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گزارشی از برنامه های کاری خود به اعضای کمیسیون ارائه کرد.

وی افزود: وزیر ارشاد در 10 سرفصل به تشریح برنامه های کاری خود پرداخت که جامعیت و تطابق این برنامه ها با برنامه ششم توسعه را می توان دو ویژگی مهم آن دانست.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس اظهار داشت: سینما، فرهنگ به معنای عام آن، چاپ و نشر، قرآن، نهاد کتابخانه های عمومی کشور، مطبوعات، هنر و... از سرفصل های برنامه های کاری وزیر ارشاد بود.

آزادیخواه در پایان خاطرنشان کرد: نظر کلی کمیسیون فرهنگی مجلس در مورد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مثبت است و این اعتقاد وجود دارد که این وزارتخانه در کار خود از حواشی به دور مانده و به متن کار خواهد پرداخت.

انتهای پیام/


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش جدید نیویورک‌تایمز از نقشه‌های عربستان علیه ایران

گزارش جدید نیویورک‌تایمز از نقشه‌های عربستان علیه ایران

گزارش کامل برنامه نود/ بیرانوند، سید جلال را کنار زد

گزارش کامل برنامه نود/ بیرانوند، سید جلال را کنار زد

گزارش ویژه گاردین از گروه تروریستی منافقین

گزارش ویژه گاردین از گروه تروریستی منافقین

تبلیغات

آسیاتک حمایت