آسیاتک

بازدید: 21

سندرز: عربستان پایه‌گذار شبکه‌های تروریستی در دنیاست

منبع : سایت خبری نامه نیوز کد خبر: 605492
سناتور ایالت ورمونت آمریکا از دولت این کشور خواست رویکردش را در قبال جمهوری اسلامی ایران تغییر دهد.


برنی سندرز، نماینده ی ایالت ورمونت در مجلس سنای آمریکا، در گفتگو با نشریه اینترسپت، از دولت این کشور خواست رویکردش را در قبال جمهوری اسلامی ایران تغییر دهد.

به گزارش نامه نیوز نشریه هیل نوشت برنی سندرز از سیاست خارجی دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، خصوصاً درباره خروج احتمالی واشنگتن از توافق هسته‌ای با ایران (برجام) شدیداً انتقاد کرد و گفت، کشورهای دیگر به این فکر خواهند کرد چرا باید با آمریکا که «رئیس جمهوری بی ملاحظه و کنگره‌ای غیر مسئول» دارد مذاکره و توافق کنند؟

سناتور دموکرات آمریکا گفت: «از همکاران خود و همه مردم آمریکا می خواهم تا توافق هسته‌ای (با ایران) را حفظ کنند؛ ما باید از این توافق محافظت کنیم. رئیس جمهور ترامپ نشانه هایی از نیت خود مبنی بر خروج از این توافق را نشان داده است، همان طور که از توافق آب و هوایی پاریس خارج شد بدون اینکه عواقب آن را در نظر بگیرد. خروج از توافق هسته ای با ایران اشتباه است».

سندرز همچنین، از دولت باراک اوباما، رئیس جمهور پیشین امریکا، تمجید کرد و مذاکره و توافق با ایران بر سر مسائل هسته ای را «رهبری واقعی» و «قدرت حقیقی» آمریکا نامید.

برنی سندرز در ادامه، تأکید کرد عربستان سعودی هم پیمان آمریکا نیست؛ زیرا پایه‌گذار شبکه های تروریستی در دنیاست و تروریست‌ها را تامین مالی می کند.

سناتور ایالت ورمونت آمریکا تاکید کرد، بر خلاف سیاست «اول آمریکا» ترامپ، آمریکا باید سیاست خارجی خود را بر مبنای همکاری با دیگر بنا کند. این سناتور دموکرات دیدگاه های نژادپرستانه ترامپ در خصوص حادثه شارلوتزویل نیز انتقاد کرد.
شارژ
loading...
دانلود نرم افزار

نیازمندی های روز ایران

پربازدیدترین اخبار

تبلیغات

دیگران چه میخوانند

گزارش ها

گزارش لحظه به لحظه برنامه نود

گزارش لحظه به لحظه برنامه نود

هشدار ارتش ایران به ۲ ناو بیگانه/ انتقاد فرمانده از بی‌توجهی به نخبگان/  فضای مجازی و ماشین بدون‌پلاک در اتوبان/ گزارش «سانحه قطار» بالاخره به بهارستان رسید/ تکذیب مذاکره موشکی با فرانسه، انگلیس و آلمان

هشدار ارتش ایران به ۲ ناو بیگانه/ انتقاد فرمانده از بی‌توجهی به نخبگان/ فضای مجازی و ماشین بدون‌پلاک در اتوبان/ گزارش «سانحه قطار» بالاخره به بهارستان رسید/ تکذیب مذاکره موشکی با فرانسه، انگلیس و آلمان

گزارش تمرین پرسپولیس

گزارش تمرین پرسپولیس

نتایج گزارش کمیته ملی پلاسکو چه بود؟

نتایج گزارش کمیته ملی پلاسکو چه بود؟

گزارش «زلزله غرب کشور»  و «سانحه برخورد قطار» نهایی شد/ قرائت در صحن علنی؛ به زودی

گزارش «زلزله غرب کشور» و «سانحه برخورد قطار» نهایی شد/ قرائت در صحن علنی؛ به زودی

آقای نجفی گزارش عملکرد خود را ارائه دهید

آقای نجفی گزارش عملکرد خود را ارائه دهید

جزئیات گزارش ارائه شده به رئیس جمهور از حوادث اخیر

جزئیات گزارش ارائه شده به رئیس جمهور از حوادث اخیر

توصیف ذوالفقاری از مختصات گزارش ارائه شده به رئیس جمهور از حوادث اخیر

توصیف ذوالفقاری از مختصات گزارش ارائه شده به رئیس جمهور از حوادث اخیر

مطالب جالب از سراسر وب

آسیاتک عینک ارزان