آسیاتک

بازدید: 36

تدارک شبکه آموزش برای هفته دفاع مقدس

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 598937
شبکه آموزش سیما در هفته دفاع مقدس برنامه های متنوعی را راهی آنتن می کند.


تدارک شبکه آموزش برای هفته دفاع مقدسبه گزارش حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از روابط عمومی شبکه آموزش سیما؛ شبکه آموزش سیما برنامه های «تکه ای از آسمان»، «روبروی ماه»، «صبحی دیگر»، «دکتر سلام»، «همیشه خونه» و «مشاور» را برای هفته دفاع مقدس تدارک دیده است.

برنامه «تکه ای از آسمان» به تهیه کنندگی سعید بشیری هنر و ادبیات دفاع مقدس را در قالب داستانک، گفتگو با راویان، خوانش کتاب های دفاع مقدس،  نماهنگ و گزارش با حضور هنرمندان و صاحب نظران فعال این عرصه بازگو می کند.

از دیگر برنامه های این هفته، برنامه «روبروی ماه» به تهیه کنندگی داوود آجرلوست که خاطرات دفاع مقدس را به صورت چاپ شده، روایت می کند. از جمله کتاب هایی که در این برنامه خوانده می شود می توان از دختر شینا، دلیل، عباس دست طلا و... نام برد.

عنوان این برنامه کنایه از قرار گرفتن در برابر تجربه های روشنگر دفاع مقدس است. نتایج و تاثیرات این برنامه نیز آشنایی با خاطرات دفاع مقدس است که توسط اهالی فن در قالب ادبیات به صورت کتاب ارائه شده است. به این ترتیب موضوع اصلی، ترویج کتابخوانی و درست خوانی و پاسداشت زبان فارسی هم خواهد بود.

برنامه «صبحی دیگر» نیز با دعوت از فرماندهان و جانبازان دفاع مقدس و هنرمندانی که در این عرصه فعالیت می کنند، نویسندگان کتاب ها و رمان های دفاع مقدس و همچنین پخش آیتم های مناسبتی با محوریت مادران شهدا و جانبازان، به هفته دفاع مقدس می پردازد.

برنامه «دکتر سلام» در هفته دفاع مقدس با دعوت از پزشکانی که در سال های جنگ تحمیلی در جبهه حضور داشته اند و همچنین روسای دانشگاه های تهران و مراکز، درباره پیشرفت ها و تحولات از زمان انقلاب تا کنون حرف می زند.

برنامه «مشاور» نیز با حضور کارشناسان این حوزه در خصوص حمایت از جانبازان اعصاب و روان راهکارهایی را ارائه می دهد.

 

انتهای پیام/

 

 

 

loading...

دانلود نرم افزار

تبلیغات

گزارش ها

رونمايي از کتاب گزارش عملکرد پایدار و مسئولیت اجتماعی ایران خودرو

رونمايي از کتاب گزارش عملکرد پایدار و مسئولیت اجتماعی ایران خودرو

تبلیغات

آسیاتک عینک ارزان