آسیاتل

بازدید: 23

احزاب نمی‌توانند برای مقابله با پدیده حزب فروشی چاره اندیشی کنند

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 586630
عضو جمنا گفت: هنوز احزاب ما در وضعیتی نیستند که برای مقابله با پدیده حزب فروشی چاره اندیشی کنند.

رضا روستا ژادرضا روستا آزاد در گفت وگو با خبرنگار احزاب و تشکل های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره راهکارهای مقابله با پدیده حزب فروشی گفت: هنوز احزاب ما در وضعیتی نیستند که برای مقابله با این پدیده چاره اندیشی کنند.

عضو جبهه مردمی نیروهای انقلاب تصریح کرد: حضور مردم در صحنه مهم ترین راه مقابله با چنین رویدادهایی است. به این شکل که منافع ملی و حزب را می بینند و بر اساس آن نظر می دهند و یا از خواص مطالبه گری می کنند که چگونه عمل کنند.

وی با تأکید بر اینکه مردم باید اخبار و اطلاعات را رصد کنند تا بدانند که چه خبر است، اظهار داشت: در این صورت می توانند نقطه نظراتشان را به کسی که کاندیدا می شود ارائه دهند و یا با فرصتی که توسط فضای مجازی ایجاد شده تحلیل خود را نسبت به فردی که به او رأی داده اند بنویسند و بگویند به این شخص رأی داده ام اما الان عملکرد درستی ندارد.

روستا آزاد با بیان اینکه اداره کشور کاری دشوار است، گفت: مسائل و ملاحظات ملی و بین المللی اداره کشور کار یک مجموعه به هم پیوسته توانمند و خوش فکر است از این رو کسی باید مدیریت کشور را به عهده بگیرد که روابط اجتماعی، جمعی و سیاسی خوبی دارد و بتواند تمام ظرفیت های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی را برای اداره کشور جمع کند. کسی که این روابط را ندارد و یا بعد منکر می شود، به خود و هم به کشور لطمه می زند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: افرادی هم هستند پایگاه اجتماعی دارند و بعد مسئولیتی را قبول می کنند، این دسته از افراد با قرار گرفتن در جایگاه مسئولیت ملی شان از همه ظرفیت ها استفاده می کنند و این قابل قبول است که فقط از دیدگاه جریان متبوع شان به مسائل نگاه نمی کنند.

انتهای پیام/

 

راهکارهای مقابله با پدیده حزب فروشی در کشور

loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارشی تکان دهنده از ازدواج کودکان در یک روستا

گزارشی تکان دهنده از ازدواج کودکان در یک روستا

موج ورودی نقدینگی با انتشار گزارش‌های 6ماهه/ پیشنهاد ارزنده روی میز سهامداران جدید

موج ورودی نقدینگی با انتشار گزارش‌های 6ماهه/ پیشنهاد ارزنده روی میز سهامداران جدید

تبلیغات

آسیاتک حمایت