آسیاتل

بازدید: 22

احزاب نمی‌توانند برای مقابله با پدیده حزب فروشی چاره اندیشی کنند

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 586630
عضو جمنا گفت: هنوز احزاب ما در وضعیتی نیستند که برای مقابله با پدیده حزب فروشی چاره اندیشی کنند.

رضا روستا ژادرضا روستا آزاد در گفت وگو با خبرنگار احزاب و تشکل های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره راهکارهای مقابله با پدیده حزب فروشی گفت: هنوز احزاب ما در وضعیتی نیستند که برای مقابله با این پدیده چاره اندیشی کنند.

عضو جبهه مردمی نیروهای انقلاب تصریح کرد: حضور مردم در صحنه مهم ترین راه مقابله با چنین رویدادهایی است. به این شکل که منافع ملی و حزب را می بینند و بر اساس آن نظر می دهند و یا از خواص مطالبه گری می کنند که چگونه عمل کنند.

وی با تأکید بر اینکه مردم باید اخبار و اطلاعات را رصد کنند تا بدانند که چه خبر است، اظهار داشت: در این صورت می توانند نقطه نظراتشان را به کسی که کاندیدا می شود ارائه دهند و یا با فرصتی که توسط فضای مجازی ایجاد شده تحلیل خود را نسبت به فردی که به او رأی داده اند بنویسند و بگویند به این شخص رأی داده ام اما الان عملکرد درستی ندارد.

روستا آزاد با بیان اینکه اداره کشور کاری دشوار است، گفت: مسائل و ملاحظات ملی و بین المللی اداره کشور کار یک مجموعه به هم پیوسته توانمند و خوش فکر است از این رو کسی باید مدیریت کشور را به عهده بگیرد که روابط اجتماعی، جمعی و سیاسی خوبی دارد و بتواند تمام ظرفیت های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی را برای اداره کشور جمع کند. کسی که این روابط را ندارد و یا بعد منکر می شود، به خود و هم به کشور لطمه می زند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: افرادی هم هستند پایگاه اجتماعی دارند و بعد مسئولیتی را قبول می کنند، این دسته از افراد با قرار گرفتن در جایگاه مسئولیت ملی شان از همه ظرفیت ها استفاده می کنند و این قابل قبول است که فقط از دیدگاه جریان متبوع شان به مسائل نگاه نمی کنند.

انتهای پیام/

 

راهکارهای مقابله با پدیده حزب فروشی در کشور

loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

دستور رییس‌جمهور به بانک مرکزی، گمرک و وزرای کابینه: به مردم گزارش دهید که ارز به چه کسانی داده و چگونه هزینه می‌شود

دستور رییس‌جمهور به بانک مرکزی، گمرک و وزرای کابینه: به مردم گزارش دهید که ارز به چه کسانی داده و چگونه هزینه می‌شود

تبلیغات

آسیاتک حمایت