آسیاتل

بازدید: 36

تحلیل فنی عملكرد ایران مقابل ژاپن / نمایش عالی شاگردان ايگور در دفاع

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 585500
تیم ملی والیبال ایران در دیدار مقابل ژاپن با برتری قابل توجه در دفاع روی تور به پیروزی رسید.

به گزارش خبرنگار توپ و وتور گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، تیم ملی والیبال ایران در شرایطی موفق شد تیم ملی ژاپن را مغلوب كند كه در اغلب فاكتورهای فنی از حریفش پیش بود. تیم ملی والیبال ایران در این مسابقه در مجموع موفق به كسب 96 امتیاز در برابر 78 امتیاز ژاپنی ها شد كه از این میزان 52 امتیاز از اسپك های بلندقامتان ایران بدست آمد.

این در حالی بود كه ملی پوشان ژاپن در این دیدار 51 امتیاز را از اسپك بدست آوردند. بازیكنان ایران در دفاع عملكرد عالی نسبت به حریف خود داشتند و به تنهایی از دفاع مستقیم 13 امتیاز به نام خود كسب كردند و این در حالی بود كه ژاپنی ها تنها 3 امتیاز را از دفاع روی تور بدست آورده بودند.

سرویس های دو تیم كه مستقیما به امتیاز منجر شده بود برابر بود. جایی كه هر دو تیم از سرویس مستقیم 6 امتیاز بدست آوردند. تیم ایران در مجموع چهار ستی كه مقابل تیم ملی ژاپن برگزار كرد مرتكب 31 خطای فردی شد و این در حالی بود كه ژاپنی ها از خطاهای خود 32 امتیاز به ایران تقدیم كردند.

توپ گیری ضعیف بازیكنان ژاپن 12 امتیاز برای ایران به ارمغان آورد و بازیكنان ایران با خطا در توپ گیری 4 امتیاز به حریف خود دادند. در بین بازیكنان ایران امیر غفور، پشت خط زن بلندقامت ایران، توانست به تنهایی 23 امتیاز برای تیم ملی كشورمان تصاحب كرده و در مجموع بهتری بازیكن ایران از لحاظ كسب امتیاز شود.

ایشی اوتاكا از ژاپن نیز با 16 امتیازی كه برای تیمش بست آورد، امتیازآورترین بازیكن ژاپن در این مسابقه شد. آمار فنی این بازی نشان می دهد بازیكنان ایران با برتری در تمام فاكتورها موفق به شكست چهارمین حریف خود در رقابت های قهرمانان بزرگ قاره ها شدند. بلندقامتان كشورمان در ادامه كار سختی پیش رو خواهند داشت و باید برای كسب سكو به مصاف تیم ملی والیبال فرانسه كه با قهرمانی در اروپا جواز حضور در مسابقات قهرمانان بزرگ قاره ها را كسب كرده است، برود.

انتهای پیام/

آنالیز فنی تیم ملی والیبال ایران مقابل چهارمین حریفش

loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

شکایت های مشتریان مفتاح رهنورد هفته آینده گزارش خواهد شد

شکایت های مشتریان مفتاح رهنورد هفته آینده گزارش خواهد شد

گزارش راه اندازی سامانه ثبت حقوق و مزایای مقامات و مدیران دستگاه‌های اجرایی

گزارش راه اندازی سامانه ثبت حقوق و مزایای مقامات و مدیران دستگاه‌های اجرایی

صنایع غذایی، سیمان و ساختمانی‌ها؛ گزینه های برتر سرمایه‌گذاری/ رشد پول، نکته نگران کننده گزارش آماری بانک مرکزی

صنایع غذایی، سیمان و ساختمانی‌ها؛ گزینه های برتر سرمایه‌گذاری/ رشد پول، نکته نگران کننده گزارش آماری بانک مرکزی

تبلیغات

آسیاتک حمایت