آسیاتل

بازدید: 38

دلار به ۴ هزار تومان نزدیک‌تر شد/ روند صعودی ادامه دارد + نمودار

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 583150
بررسی هفتگی نرخ دلار آزاد در هفته گذشته نشان می‌دهد نرخ با رقم ۳ هزار و ۹۲۰ تومان در روز چهارشنبه ۲۲ شهریور ماه به بیشترین رقم در هفته گذشته رسیده است.

به گزارش خبرنگار گروه اقتصاد خبرگزاری میزان، روند هفتگی قیمت دلار در بازار آزاد نشان می دهد که نرخ در روز یک شنبه ۱۹ شهریورماه سال جاری با رقم ۳ هزار و ۹۰۰ تومان کار خود را آغاز و در روز پنج شنبه ۲۳ شهریورماه با نرخ ۳ هزار و ۹۱۰ تومان به کار خود پایان داده است.

روند قیمتی دلار در هفته گذشته نشان می دهد که نرخ دلار در سه روز متوالی یعنی روز های یک شنبه، دوشنبه و سه شنبه با نرخ ۳ هزار و ۹۰۰ تومان کمترین نرخ را تجربه کرده است و در روز چهارشنبه ۲۲ شهریور ماه به بیشترین رقم خود رسیده است.

نگاه کلی به نمودار هفتگی دلار نشان می دهد که نرخ در اوایل هفته ثبات نسبی داشته است و با یک جهش 20 تومانی در روز چهارشنبه همراه بوده و پس از آن در اواخر هفته با روند نزولی به کار خود پایان داده است.

از ابتدای ماه تاکنون روند صعودی نرخ دلار ادامه داشته و این درحالی است که نرخ به مرز ۴ هزار تومان نزدیک تر شده است با این حال مدتی است که نرخ دلار با نوسان بالایی در بازار آزاد همراه بوده است.

لازم به ذکر است که روند قیمتی دلار از بیشترین نرخ تا کمترین نرخ، تفاوت قیمت ۲۰ تومانی داشته است.

گفتنی است که میانگین نرخ دلار در هفته گذشته با درنظرگرفتن ۵ روز کاری رقم ۳ هزار و ۹۰۶ تومان بوده که نسبت به میانگین نرخ دلار در هفته قبل از آن، افزایش ۱۸ تومانی را نشان می دهد.

دلار به ۴ هزار تومان نزدیک تر شد/ روند صعودی ادامه دارد + نمودار

انتهای پیام/


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

با وجود گزارش سیا در کنار بن سلمان می‌ایستم

با وجود گزارش سیا در کنار بن سلمان می‌ایستم

حسن‌زاده: گزارش دیدار تیم‌های سپاهان و پرسپولیس در حال بررسی است

حسن‌زاده: گزارش دیدار تیم‌های سپاهان و پرسپولیس در حال بررسی است

تبلیغات

آسیاتک حمایت