آسیاتل

بازدید: 40

مسئولان آمار معتادان را میلیونی خط می زدند/ دیگر نمی توانند آمار اعتیاد را بپیچانند

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 576022
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: مساله اعتیاد در گذشته به گونه‌ای بود که افراد بالا دستی تعداد معتادان را میلیونی خط می زدند تا آمار آن کاهش پیدا کند اما امروز دیگر نمی‌توانند آمار اعتیاد را بپیچانند.

مسئولان آمار معتادان را میلیونی خط می زدند/ دیگر نمی توانند آمار اعتیاد را بپیچانندبه گزارش خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی  در همایشی که امروز(چهارشنبه) برگزار شد، با بیان اینکه  ابزارهای اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی در مقابله با  جرم و  اعتیاد کارآمد عمل نکرده اند، اظهار کرد: متاسفانه اعتیاد مساله ای  جهانی است و در مطالعاتی که دانشمندان جهان انجام داده اند به این نتیجه رسیده اند که انگیزه های اقتصادی در آن دخیل است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیان کرد: امروز انگیزه های اجتماعی در گسترش پدیده اعتیاد با سال های گذشته تغییر کرده است، چرا که دیگر طبقات اجتماعی، تحصیلات در این مساله دخیل  نیست.

 ربیعی با بیان اینکه  در گذشته مصرف مواد به محله های خاصی محدود بود، اما متاسفانه  بعد از گذشت 30 سال در تمام مناطق رواج پیدا کرده است، ادامه داد:  رابطه معنا داری بین محل سکونت و تحصیل با اعتیاد وجود ندارد چرا که این روابط سنتی تغییر کرده است.

 وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: امروزه فرد معتاد به خود و جامعه اعتماد ندارد در این صورت بیشترین آسیب را متحمل می شود.

 وی افزود: مساله اعتیاد در گذشته به گونه ای بود که افراد بالا دستی تعداد معتادان را میلیونی خط می زدند تا آمار آن کاهش پیدا کند اما امروز دیگر نمی توانند آمار اعتیاد را بپیچانند.

 در حال تکمیل...


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش ویژه گاردین از گروه تروریستی منافقین

گزارش ویژه گاردین از گروه تروریستی منافقین

گزارش کامل برنامه نود/ بیرانوند، سید جلال را کنار زد

گزارش کامل برنامه نود/ بیرانوند، سید جلال را کنار زد

اختتامیه جشنواره بین المللی فیلم کوتاه/ گزارش تصویری

اختتامیه جشنواره بین المللی فیلم کوتاه/ گزارش تصویری

تبلیغات

آسیاتک حمایت