آسیاتل

بازدید: 97

واژگونی اتوبوس راهیان نور/ 24 دانش آموز در بیمارستان

منبع : سلامت نیوز کد خبر: 5718
سلامت نیوز: مدیر مرکز آموزشی درمانی تخصصی و فوق تخصصی بعثت همدان گفت: با تشخیص کادر پزشکی و به منظور تکمیل درمان 24 تن از دانش آموزان لنگرودی اتوبوس واژگون شده راهیان نور در این بیمارستان بستری شدند. به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایرنا،حمید کیانی فتوت با بیان اینکه وضعیت سلامتی مصدومان واژگونی اتوبوس راهیان نور دانش آموزان دختر گیلانی نگران کننده نیست و اغلب دچار کوفتگی جسمی هستند افزود: هم اکنون نیز سه تن از دانش آموزان به دلیل شکستگی معمولی قرار است تحت عمل جراحی قرار بگیرند.وی اضافه کرد: احتمال اینکه به تعداد نفرات تحت عمل جراحی افزوده شود نیز وجود خواهد داشت که البته بازهم بستگی به نظر پرشکان متخصص بیمارستان دارد.وی خاطرنشان کرد: یکی از حادثه دیدگان این سانحه نیز برای نظارت بهتر پزشکی در آی سی یو بستری شد که حال عمومی وی نیز مساعد است.کیانی فتوت یادآور شد: امکانات لازم برای حادثه دیدگان در بیمارستان بعثت مهیا است و مشکلی بابت خدمات رسانی نداریم.وی با تاکید بر اینکه پرسنل بیمارستان بعثت به طور شبانه روز آماده خدمات دهی به مصدومان سوانح هستند، گفت: نگرانی بابت وضعیت درمانی مصدومان حادثه واژگونی اتوبوس وجود ندارد.به گزارش ایرنا لغزندگی جاده و ناتوانی راننده یکدستگاه اتوبوس بامداد امروز جمعه منجر به واژگونی اتوبوس حامل دانش آموزان زائر راهیان نور در همدان شد.در واژگونی این اتوبوس 34 دختر و چهار مرد مصدوم و توسط اورژانس 115 به بیمارستان بعثت انتقال یافتند.

سلامت نیوز: مدیر مرکز آموزشی درمانی تخصصی و فوق تخصصی بعثت همدان گفت: با تشخیص کادر پزشکی و به منظور تکمیل درمان 24 تن از دانش آموزان لنگرودی اتوبوس واژگون شده راهیان نور در این بیمارستان بستری شدند.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایرنا،حمید کیانی فتوت با بیان اینکه وضعیت سلامتی مصدومان واژگونی اتوبوس راهیان نور دانش آموزان دختر گیلانی نگران کننده نیست و اغلب دچار کوفتگی جسمی هستند افزود: هم اکنون نیز سه تن از دانش آموزان به دلیل شکستگی معمولی قرار است تحت عمل جراحی قرار بگیرند.

وی اضافه کرد: احتمال اینکه به تعداد نفرات تحت عمل جراحی افزوده شود نیز وجود خواهد داشت که البته بازهم بستگی به نظر پرشکان متخصص بیمارستان دارد.

وی خاطرنشان کرد: یکی از حادثه دیدگان این سانحه نیز برای نظارت بهتر پزشکی در آی سی یو بستری شد که حال عمومی وی نیز مساعد است.

کیانی فتوت یادآور شد: امکانات لازم برای حادثه دیدگان در بیمارستان بعثت مهیا است و مشکلی بابت خدمات رسانی نداریم.

وی با تاکید بر اینکه پرسنل بیمارستان بعثت به طور شبانه روز آماده خدمات دهی به مصدومان سوانح هستند، گفت: نگرانی بابت وضعیت درمانی مصدومان حادثه واژگونی اتوبوس وجود ندارد.
به گزارش ایرنا لغزندگی جاده و ناتوانی راننده یکدستگاه اتوبوس بامداد امروز جمعه منجر به واژگونی اتوبوس حامل دانش آموزان زائر راهیان نور در همدان شد.

در واژگونی این اتوبوس 34 دختر و چهار مرد مصدوم و توسط اورژانس 115 به بیمارستان بعثت انتقال یافتند.


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش تحقیق و تفحص از شرکت دخانیات در راه صحن/ بانک توسعه و تعاون زیر ذره‌بین مجلس

گزارش تحقیق و تفحص از شرکت دخانیات در راه صحن/ بانک توسعه و تعاون زیر ذره‌بین مجلس

نگاهی به گزارش حسابرسی شده

نگاهی به گزارش حسابرسی شده "وبصادر" و ادامه ابهام/ زیان انباشته به 85 هزار میلیارد ریال می‌رسد

تبلیغات

آسیاتک حمایت