آسیاتل

بازدید: 48

امضا تفاهم‌نامه همکاری بین بسیج رسانه و دانشگاه آزاد برای ارتقا سواد رسانه‌‌ای

منبع : فارس نیوز کد خبر: 554444
ظهر امروز تفاهم‌نامه همکاری بین بسیج رسانه و دانشگاه آزاد برای ارتقا سواد رسانه و همکاری‌های رسانه‌ای به امضای رئیس هیات امنای دانشگاه آزاد، فرمانده سپاه محمد رسول‌الله(ص) تهران بزرگ و مسئول سازمان بسیج رسانه امضاء شد.

به گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری فارس، ظهر امروز (چهارشنبه) تفاهم نامه همکاری بین بسیج رسانه و دانشگاه آزاد برای ارتقا سواد رسانه و همکاری های رسانه ای با حضور علی اکبر ولایتی رئیس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد، سردار محمدرضا یزدی فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ و مسعود بصیری مسئول سازمان بسیج رسانه امضاء شد.

علی اکبر ولایتی رئیس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد در این مراسم گفت: بسیج رکن اساسی زندگی ما است که حفظ هویت و تمامیت ارضی و حمایت نظام جمهوری اسلامی و حضور در تمام عرصه ها از وظایف اجمالی بسیج است.

 

وی تصریح کرد: این نهاد مبارک توسط حضرت امام(ره) تاسیس شد و امیدوارم همه ما در تمام کارهایمان بسیجی باشیم.
رئیس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد تصریح کرد: در جهت کیفی سازی کار بسیج، ارتباط دانشگاهی مهم است و ما اهتمام ویژه برای کیفی شدن ارتباط ها به بسیج داریم.
سردار محمد رضا یزدی نیز در این مراسم اظهار داشت: ما باید فضای فرهنگی و زندگی عادی را به سمت زندگی ایرانی اسلامی سوق دهیم.


وی افزود: حضور بسیج در همه عرصه ها به خصوص رسانه دارای اهمیت ویژه ای است. این ارتباط را باید در سیستم های سازمانی هم ترویج دهیم و به سرعت به سمتی حرکت کنیم که تبلیغ و ترویج زندگی اسلامی صورت بگیرد تا در این زمینه موفق شویم.

وی تصریح کرد: باید برای کیفی سازی اقدامات بسیج هم کارهایی صورت بگیرد که این تفاهم نامه یکی از این کارهاست.
در پایان مراسم تفاهم نامه بین دانشگاه آزاد اسلامی و بسیج رسانه امضاء شد.

انتهای پیام/


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

اختتامیه جشنواره بین المللی فیلم کوتاه/ گزارش تصویری

اختتامیه جشنواره بین المللی فیلم کوتاه/ گزارش تصویری

گزارش واشنگتن پست از تماس تلفنی پرتنش ترامپ و ترزا می

گزارش واشنگتن پست از تماس تلفنی پرتنش ترامپ و ترزا می

تبلیغات

آسیاتک حمایت