آسیاتک

بازدید: 51

پژمان‌فر: ما منتظر رسیدگی قوه قضائیه به گزارش موسسات مالی اعتباری هستیم/مطهری: نامه درخواست امروز ارسال می‌شود

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 521888
نایب رئیس دوم مجلس گفت: نامه درخواست رسیدگی به گزارش موسسات مالی اعتباری نوشته شده و امروز به قوه قضاییه ارسال می‌شود.


پژمان فر: ما منتظر رسیدگی قوه قضائیه به گزارش موسسات مالی اعتباری هستیم/مطهری: نامه درخواست امروز ارسال می شودبه گزارش  خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ حجت الاسلام نصرالله پژمان فر نماینده مردم مشهد و کلات طی تذکری با استناد به تبصره یک ماده 236 آیین نامه در صحن علنی امروز دوشنبه(ششم شهریور ماه) گفت: این ماده تأکید می کند که گزارش تأیید شده در مجلس برای رسیدگی به مراجع ذی صلاح ارسال شده تا خارج از نوبت رسیدگی شود.

وی ادامه داد: گزارش موسسات اعتباری هم در صحن تصویب شد و قرار بود به قوه قضاییه ارسال شود که تاکنون ما و مردم منتظر نتیجه آن هستیم.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون فرهنگی همچنین با اشاره به درخواست 11 نفر از نمایندگان برای رسیدگی به قانون تسهیل ازدواج اذعان داشت: این نمایندگان تقاضای اجرای ماده 236 را درمورد این قانون داشتند که بعد از بررسی ها مشخص شد تقریبا کل این قانون اجرا نشده است.

وی بیان داشت: کمیسیون فرهنگی گزارشی در این باره به هیئت رئیسه مجلس ارائه کرده که ما خواستار قرارگرفتن آن در دستور کار صحن علنی هستیم.

مطهری نایب رئیس دوم مجلس که در غیاب لاریجانی اداره ساعاتی از جلسه را بر عهده داشت در پاسخ به تذکر پژمان فر گفت: نامه درخواست رسیدگی به گزارش موسسات مالی نوشته شده و قرار است امروز به قوه قضاییه ارسال شود.

وی تصریح کرد: گزارش قانون تسهیل ازدواج هم در نوبت دستور کار مجلس قرار دارد.

انتهای پیام/

loading...دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

تبلیغات

گزارش ها

رونمايي از کتاب گزارش عملکرد پایدار و مسئولیت اجتماعی ایران خودرو

رونمايي از کتاب گزارش عملکرد پایدار و مسئولیت اجتماعی ایران خودرو

تبلیغات

آسیاتک عینک ارزان