آسیاتل

بازدید: 32

رتبه اول فروش 3 ماهه اول 96 به نگین خودرو رسید

منبع : عصر ایران کد خبر: 513171
سرمایه گذاری خوبی در بخش خدمات پس از فروش انجام دادیم که تاثیر خوبی بر روی برند نگین خودرو و رنو در بازار داخلی گذاشت.
رتبه اول فروش 3 ماهه اول 96 به نگین خودرو رسید نگین خودرو در 3 ماهه اول سال 96 توانست به رشد فروش 33 درصدی برسد و این یعنی در بازار داخلی ما رتبه اول را داشته و داریم.

به گزارش عصر ایران محمد مرتضایی مدیر بازاریابی نگین خودرو نماینده رسمی رنو فرانسه در ایران، ضمن بیان این مطلب گفت: شرکت نگین خودرو توسعه خوبی در کار خود داشته که این مهم به چند دلیل رخ داده که می شود به گسترش خوب فعالیت ها، افزایش ارتباط مطلوب با شرکت مادر در فرانسه، توسعه نمایندگی ها و بهبود خدمات پس از فروش در سال گذشته و سال جاری اشاره کرد.

وی ادامه داد: ما سرمایه گذاری خوبی در بخش خدمات پس از فروش انجام دادیم که تاثیر خوبی بر روی برند نگین خودرو و رنو در بازار داخلی گذاشت.

مرتضایی تصریح کرد: ورود تالیسمان و کلئوس به بازار ایران کمک شایان توجهی به رشد فروش نگین خودرو کرد این در شرایطی بود که این دو محصول با کیفیت و زیبا حتی زودتر از رونمایی در برخی از نقاط اروپا به بازار ایران رسید و موجب رشد صعودی فروش در نگین خودرو شد.

مدیر بازاریابی نگین خودرو در خصوص توسعه نمایندگی های خدمات رسان در نگین خودرو نیز گفت: از سال گذشته کار توسعه آغاز شد و تعداد نمایندگی های نگین خودرو را از 35 به 75 عدد رساندیم و این یعنی در عرض یکسال 30 نماینده جدید تجهیز شدند تا بهترین خدمات را به مشتریان نگین خودرو و رنو ارائه دهند

loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

ابتکار: گزارشی از پرونده «پسران شوشتری» خواسته‌ایم| لزوم آموزش‌های خودمراقبتی کودکان و نوجوانان+ابعاد تازه از تجاوز به نوجوانان در شوشتر|

ابتکار: گزارشی از پرونده «پسران شوشتری» خواسته‌ایم| لزوم آموزش‌های خودمراقبتی کودکان و نوجوانان+ابعاد تازه از تجاوز به نوجوانان در شوشتر| "احمد تن تن" کیست؟

گزارش «الجزیره» درباره عزم ایران و چین برای عبور از تحریم‌

گزارش «الجزیره» درباره عزم ایران و چین برای عبور از تحریم‌

طی دو روز آینده گزارش درباره پرونده خاشقجی منتشر می‌شود

طی دو روز آینده گزارش درباره پرونده خاشقجی منتشر می‌شود

گزارش تکان‌دهنده‌ای از کارگران نیشکر هفت تپه

گزارش تکان‌دهنده‌ای از کارگران نیشکر هفت تپه

تبلیغات

آسیاتک حمایت