آسیاتل

بازدید: 57

نیازی به انتخاب سرپرست برای شهرداری تهران نیست/ شورا پیگیر صدور سریع حکم شهردار تهران

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 505889
سخنگوی شورای پنجم شهر تهران گفت: در جلسه شورای پنجم به جمع بندی عدم انتخاب سرپرست شهرداری رسیدیم و پیگیرصدور سریع حکم شهردارجدید هستیم.

علی اعطا سخنگوی شورای پنجم شهر تهران در گفتگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار داشت: در جلسه اعضای شورای شهر به این نتیجه رسیدیم که انتخاب سرپرست برای شهرداری را منتفی کنیم و پیگیر صدور هر چه سریع تر حکم شهردار جدید نجفی از طرف وزیر کشور شویم.

وی ادامه داد: تلاش خود را خواهیم کرد که نهایتا تا شنبه بلکه هم زودتر حکم شهردار از سوی وزیر کشور صادر شود و نجفی مدیریت خود را آغاز کند.

اعطا با اشاره به تعطیلی فردا و پس فردا بیان کرد: تشکیلات شهرداری به قوت خود برقرار است و همه ی مدیران، معاونان و دست اندرکاران مشغول فعالیت و کار خود هستند و اخلالی در کار های شهرداری ایجاد نخواهد شد.

انتهای پیام/


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

عادل فردوسی‌پور گزارشگر بازی جذاب امشب اروپا

عادل فردوسی‌پور گزارشگر بازی جذاب امشب اروپا

گزارش عجیب دولت از دلایل معضلات اقتصادی سال ۹۷

گزارش عجیب دولت از دلایل معضلات اقتصادی سال ۹۷

ابتکار: گزارشی از پرونده «پسران شوشتری» خواسته‌ایم| لزوم آموزش‌های خودمراقبتی کودکان و نوجوانان+ابعاد تازه از تجاوز به نوجوانان در شوشتر|

ابتکار: گزارشی از پرونده «پسران شوشتری» خواسته‌ایم| لزوم آموزش‌های خودمراقبتی کودکان و نوجوانان+ابعاد تازه از تجاوز به نوجوانان در شوشتر| "احمد تن تن" کیست؟

گزارش «الجزیره» درباره عزم ایران و چین برای عبور از تحریم‌

گزارش «الجزیره» درباره عزم ایران و چین برای عبور از تحریم‌

تبلیغات

آسیاتک حمایت