آسیاتک

بازدید: 22

مرز خسروی در حال آماده شدن برای تردد زائران اربعین است

منبع : فارس نیوز کد خبر: 496597
جانشین ستاد عتبات عالیات کشور گفت: با اینکه مرز خسروی در حال آماده شدن برای تردد زائران اربعین است، اما مرز مهران مرز اول تردد زائران است و جذابیت خاص خود را دارد.

به گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری فارس، مسعود شوشتری در دیدار با استاندار ایلام گفت: ستاد بازسازی عتبات عالیات مسئول کمیته اسکان و تغذیه زائران اربعین است و هدف اصلی این دیدار ایجاد هماهنگی‌های بیشتر با استان ایلام در موضوع اسکان و تغذیه شرکت کنندگان در همایش بزرگ اربعین است.

وی با بیان اینکه تلاش ما خدمات بیشتر و بهتر با برنامه منسجم و دقیق نسبت به سال‌های گذشته به زائران اربعین است، گفت: هر چند مرز خسروی هم در حال آمادگی برای همایش اربعین است اما مرز مهران و استان ایلام به عنوان مرز اول تردد زائران جذابیت خاص خود را دارد.

شوشتری با تأکید بر اینکه تلاش جدی داریم مشکلات سر راه زائران برطرف شود و با آسوده‌خاطری بیشتری تردد کنند، تصریح کرد: هماهنگی لازم با کشور عراق برای اسکان و تغذیه صورت گرفته و جلسات در داخل و خارج مرز با مسئولان تا اربعین ادامه دارد.

جانشین ستاد عتبات عالیات کل کشور ادامه داد: استانداری ایلام در سال‌های گذشته کمک‌های خوبی در راستای سهولت تردد زائران انجام داده که جای تشکر و تقدیر دارد.

در ادامه «محمدرضا مروارید» استاندار ایلام نیز اظهار کرد: امیدواریم با نقش‌آفرینی ستاد بازسازی عتبات عالیات شاهد به حداقل رسیدن برخی مشکلات باشیم.

وی با بیان اینکه ساماندهی موکب‌ها کار بزرگی است که به ستاد بازسازی عتبات واگذارشده است، خاطرنشان کرد: کمک لازم به برای ایجاد تأسیسات لازم در مرز مهران انجام خواهد شد و هماهنگی‌های خوبی با کشور عراق در این زمینه انجام گرفته است.

انتهای پیام/ 


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش بلومبرگ از عملی شدن تحریم نفت ایران

گزارش بلومبرگ از عملی شدن تحریم نفت ایران

تبلیغات

آسیاتک