آسیاتک

بازدید: 38

تالار سوره میزبان برگزاری نوبت دوم دهمین مجمع انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان

منبع : فارس نیوز کد خبر: 496596
انجمن روزنامه نگاران مسلمان، نوبت دوم دهمین مجمع انجمن روزنامه نگاران مسلمان به منظور برگزاری انتخابات هیات مدیره و بازرسین روز چهارشنبه در تالار سوره حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری فارس، بر اساس مصوبه هیات مدیره انجمن روزنامه نگاران مسلمان همانند دوره قبل، کسانی که قصد شرکت در انتخابات را دارند می بایست کارت شرکت در مجمع عمومی را دریافت کنند.

کارت شرکت در مجمع عمومی در ساعات اداری روزهای دوشنبه و سه شنبه سی ام و سی و یکم مردادماه در محل دفتر انجمن روزنامه نگاران مسلمان واقع در خیابان شریعتی بالاتر از سه راهی طالقانی روبروی سینما صحرا پلاک 118 توزیع می شود.

کسانی که در روزهای اعلام شده امکان حضور در دفتر انجمن را ندارند می توانند از طریق ارسال پیامک به شماره  09128155210 سایر اعضای انجمن روزنامه نگاران را برای دریافت کارت خود معرفی کنند.

مدیران محترم رسانه ها نیز با معرفی مکتوب نماینده ای به انجمن می توانند کارت اعضای انجمن شاغل در آن رسانه را دریافت و تحویل دهند.

همچنین کسانی که طی این 2 روز موفق به دریافت کارت شرکت در انتخابات نشوند یکم شهریور و تا قبل از شروع جلسه، با ارائه کارت شناسایی معتبر می توانند کارت شرکت در مجمع  را دریافت کنند.

آن دسته از اعضای محترم انجمن که قصد دارند برای شرکت در انتخابات، رای وکالتی بدهند می بایست کارت شرکت در انتخابات را به وکیل خود تحویل دهند؛ مطابق مصوبه هیات مدیره، هر عضو پیوسته انجمن می تواند علاوه بر دادن رای اصالتی خود، به وکالت از 2 عضو حائز شرایط رای در انتخابات شرکت کرده و از جانب موکلین رای خود را به صندوق بیندازد.

جلسه نوبت دوم مجمع عمومی انجمن روزنامه نگاران مسلمان به منظور انتخابات هیات مدیره و بازرسین با حضور هر تعداد از حاضرین، از ساعت 10 الی 13 صبح روز چهارشنبه اول شهریور و با حضور نماینده وزارت کشور برگزار می شود.

انتهای پیام/ 


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

تبلیغات

آسیاتک