آسیاتل

بازدید: 23

حسرت 360 دقیقه برای مهاجمان استقلال!

منبع : عصر ایران کد خبر: 488582
شهباززاده در شروع بازی با سایپا تحرک خوبی در خط حمله استقلال داشت اما او در اواخر نیمه اول مصدوم شد و زمین بازی را ترک کرد. در ادامه بازی علی قربانی و حسن بیت سعید هم موفق به گلزنی نشدند تا آمار گل نزدن مهاجمان استقلال از مرز 360 دقیقه عبور کند.
با گذشت 4 هفته از شروع لیگ برتر مهاجمان استقلال هنوز موفق به گلزنی نشده اند.

به گزارش "ورزش سه"، سجاد شهباززاده، علی قربانی و حسن بیت سعید 3 بازیکنی هستند که خط آتش استقلال را تشکیل می دهند اما با گذشت 4 بازی هنوز موفق به گلزنی نشده اند.

استقلال با گذشت 4 بازی تنها یک گل زده است که آن گل را هم سرور چپاروف از روی ضربه از راه دور به ثمر رسانده و مهاجمان این تیم نقشی در آن نداشته اند.

شهباززاده در شروع بازی با سایپا تحرک خوبی در خط حمله استقلال داشت اما او در اواخر نیمه اول مصدوم شد و زمین بازی را ترک کرد.

در ادامه بازی علی قربانی و حسن بیت سعید هم موفق به گلزنی نشدند تا آمار گل نزدن مهاجمان استقلال از مرز 360 دقیقه عبور کند.

البته  بیت سعید و علی قربانی فصل گذشته آمار خوبی در گلزنی از خود به جای گذاشتند و اگر شرایط این تیم درست شود و خط هافبک این تیم بتوانند برای مهاجمان موقعیت سازی کنند، گلزنی این دو بازیکن هم رفته رفته شروع می شود و این آمار منفی از کارنامه آبی ها پاک می شود.
استقلال تهران
ستاره های ورزشی را در لنز ببینید
لیورپول آرسنال رئال مادرید داوید ویا چلسی رئال مادرید
 

loading...
دانلود نرم افزار

گزارش ها

گزارش بازار بورس تهران یکشنبه ۱۸ آذر

گزارش بازار بورس تهران یکشنبه ۱۸ آذر

حسن‌زاده: زمانی که گزارشات کامل از بازی سپاهان و پرسپولیس برسد وظیفه خود را انجام می‌دهیم/ باید دقت بیشتری به خرج دهیم

حسن‌زاده: زمانی که گزارشات کامل از بازی سپاهان و پرسپولیس برسد وظیفه خود را انجام می‌دهیم/ باید دقت بیشتری به خرج دهیم

تبلیغات

آسیاتک حمایت