آسیاتل

بازدید: 181

به رونالدو بگوید مدام پیراهنش را در نیاورد!

منبع : صراط نیوز کد خبر: 473437
صراط: داور سرشناس سابق فوتبال انگلیس معتقد است مهاجم پرتغالی رئال مادرید بابت حرکتش در بازی رفت سوپرجام اسپانیا می‌بایست با محرومیتی طولانی‌تر از آنچه برای وی در نظر گرفته شده است، مجازات می‌شد.

به گزارش تسنیم، کمیته داوران فدراسیون فوتبال اسپانیا روز گذشته (دوشنبه) کریستیانو رونالدو را به دلیل هل دادن ریکاردو دبورگس، داور بازی رفت سوپر جام اسپانیا 5 جلسه محروم کرد اما به نظر گراهام پل، یکی از داوران سرشناس فوتبال انگلیس که اکنون بازنشسته شده است برای ستاره پرتغالی باید محرومیت سنگین‌تری در نظر گرفته می‌شد.

در قوانین فوتبال اسپانیا، هل دادن یا ضربه زدن به داور از 4 تا 12 جلسه محرومیت دارد و کمیته انضباطی این فدراسیون تخلف رونالدو را در حد 4 جلسه محرومیت (بدون محرومیت ناشی از دریافت کارت قرمز) دانسته است.

گراهام پل درباره محرومیت رونالدو در ستون خود در نشریه دیلی‌میل انگلیس نوشته است: رونالدو با 5 جلسه محرومیتی که برایش به خاطر حمله به داور بازی ریکاردو دبورگوس در نظر گرفته شد قسر در رفت. به جای فرجام خواهی برای لغو کارت زرد دوم (چیزی که در اسپانیا و مجاز است و خوشبختانه در انگلیس مجاز نیست)، مدیران رئال مادرید باید به رونالدو بگویند که از پر کردن کارنامه انضباطی‌اش با کارت‌های زرد به خاطر درآوردن پیراهنش دست بردارد. بله، همان ما می‌دانیم که رونالدو بازیکن فوق‌العاده‌ای است اما نیازی نیست که ما این موضوع را هر هفته یادآوری کنیم.

پل در ادامه با ابراز نگرانی از تأثیر حرکات رونالدو به عنوان یک الگوی روی هواداران کم سن و سال فوتبال، تأکید کرد:« فوتبال دوستان جوان در سراسر دنیا رونالدو را می‌بینند و سعی در الگوی برداری از او می‌کنند. چنین بازیکن شناخته شده‌ای به عنوان یک الگو باید رفتار مناسبی داشته باشد.

loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

اختتامیه جشنواره بین المللی فیلم کوتاه/ گزارش تصویری

اختتامیه جشنواره بین المللی فیلم کوتاه/ گزارش تصویری

گزارش واشنگتن پست از تماس تلفنی پرتنش ترامپ و ترزا می

گزارش واشنگتن پست از تماس تلفنی پرتنش ترامپ و ترزا می

تبلیغات

آسیاتک حمایت