آسیاتل

بازدید: 14

مردم از شعار‌های ایجاد اشتغال خسته شدند/احزاب زیر پای جناح های سیاسی له می شوند

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 471037
نماینده مردم اسلام آباد غرب گفت: احزاب زیر پای جناح های سیاسی له می شوند که باید برنامه ویژه ای برای احزاب در نظر گرفت.

فلاحت پیشه/ مخالفبه گزارش خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، حشمت الله فلاحت پیشه، نماینده مردم  اسلام آباد غرب در جریان روند رأی اعتماد به کابینه پیشنهادی دولت دوازدهم و در مخالفت با کلیات آن، اظهار داشت: مجلس و دولت باید خود را متعهد به اجرای برنامه های تصویب شده کنند، چراکه اگر این برنامه ها به درستی اجرا نشود، ما با سیل تذکر روبرو خواهیم شد.

وی افزود: در بخشی از برنامه دولت به برنامه ششم کم توجهی شده است و ما در قبال این مسائل مسئول هستیم.

فلاحت پیشه تاکید کرد: در برنامه سهم تک تک وزارتخانه در ایجاد اشتغال مشخص می شد، مردم از شعارهای ایجاد اشتغال و مبارزه با قاچاق کالا خسته شده اند

این نماینده مجلس با بیان اینکه در برنامه باید برای همه اهداف مبلغ مشخصی عنوان می شد، اظهار داشت: دولت توسعه گرا دولتی است که دخالت دولت نتیجه مثبت باشد نه منفی در حالی که نتیجه دولت ما منفی بوده است.

وی ادامه داد: در بانک با دو دسته فراریان مالی و بانکی و ورشکستگان کوچک روبه رو هستیم، برنامه روشنی درباره کشاورزان در برنامه دولت دیده نشده است.

نماینده مردم اسلام آباد غرب تصریح کرد: احزاب زیر پای جناح های سیاسی له می شوند که باید برنامه ویژه ای برای احزاب در نظر گرفت.

 این خبر در حال تکمیل است...

رای اعتماد مجلس به كابينه دوم حسن روحانی موافقان و مخالفان کابینه دوازدهم  اعضای پیشنهادی کابینه دوازدهم+اسامی و برنامه وزرا

 


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارشی از کوتاه‌ترین برنامه نود

گزارشی از کوتاه‌ترین برنامه نود

تبلیغات

آسیاتک حمایت