آسیاتک

بازدید: 15

لوزانو: می‌خواهیم به جمع 10 تیم برتر جهان برسیم/حمایت تماشاگران ایرانی به صعود ما کمک کرد

منبع : فارس نیوز کد خبر: 464297
سرمربی تیم ملی والیبال چین گفت: الان در رده بیستم جهان قرار داریم اما هدف ما این است که به جمع 10 تیم برتر والیبال دنیا برسیم.


به گزارش خبرگزاری فارس، رائول لوزانو در نشست خبری پس از صعود تیمش به مسابقات قهرمانی جهان اظهار داشت: کره جنوبی در مسابقات قهرمانی آسیا توانست در مرحله یک چهارم نهایی تیم ما را شکست دهد و امروز به این فکر می کردیم که باید از چه تاکتیکی استفاده کنیم که این بار این تیم را از پیش رو برداریم.

وی گفت: امروز در زمینه دریافت توپ خیلی خوب کار کردیم و همین موضوع رمز پیروزی ما بود.

لوزانو اظهار داشت: از تماشاگران عزیزی که همیشه پشت ما بودند تشکر می کنم. در این مسابقات هیچگاه از آنها نخواستم از تیم ما حمایت کنند اما هر وقت وارد زمین شدیم، تماشاگران تیم را تشویق کردند و بخشی از صعود خود را مدیون حمایت آنها هستیم.

وی با طعنه گفت: از کنفدراسیون والیبال آسیا هم ممنونم که گروه بندی مسابقات انتخابی قهرمانی جهان را به شکلی انجام داد که قدرت تیم ها به صورت مساوی بین دو گروه تقسیم نشود. در گروه ما تیم های قدرتمندی حضور داشتند از جمله قزاقستان و کره جنوبی که در رقابت های قهرمانی آسیا در رده های دوم و سوم قرار گرفته بودند اما در گروه دیگر تیمی که توان رقابت با ژاپن و استرالیا را داشته باشد حضور نداشت.

سرمربی پیشین تیم ملی ایران در طول این رقابت ها چند بار سوالات خبرنگاران ایرانی که به زبان فارسی بیان می شد را بدون نیاز به مترجم متوجه می شد. لوزانو در واکنش به تعجب خبرنگاران از این موضوع گفت: من در کشورهای مختلفی کار کرده ام و همین موضوع توانایی سازگاری ام را بالا برده است. به همین دلیل می توانم معنای سوال خبرنگاران را هم متوجه شوم.

وی درباره برنامه هایش برای آینده والیبال چین گفت: وقتی با فدراسیون والیبال چین قرارداد بستم، ترکیب تیم ملی تقریبا انتخاب شده بود و فرصت کافی برای بررسی تک تک بازیکنان نداشتم. سعی می کنم در یک سال آینده تمام بازیکنان تیم های مختلف لیگ چین را بررسی کنم تا بهترین ها برای تیم ملی برگزیده شوند.

لوزانو ادامه داد: البته ترکیب اصلی و پایه چین همین تیمی است که در این رقابت ها حضور داشت. چین الان تیم بیستم جهان است اما سعی می کنیم به جمع ده تیم برتر دنیا برسیم.

کاپیتان تیم ملی چین هم در این نشست خبری گفت: خیلی سخت است که خودم را آرام کنم و حرف بزنم زیرا بازی بسیار پر فشار بود. کره جنوبی به صورت سنتی تیمی قدرتمند در سطح آسیاست و در مسابقات رو در رو تعداد بردهای این تیم بیشتر بوده اما امروز توانستیم خاطره شیرینی ثبت کنیم.

انتهای پیام/

شارژ
loading...
دانلود نرم افزار

نیازمندی های روز ایران

پربازدیدترین اخبار

تبلیغات

دیگران چه میخوانند

گزارش ها

گزارش لحظه به لحظه برنامه نود

گزارش لحظه به لحظه برنامه نود

گزارش تمرین پرسپولیس

گزارش تمرین پرسپولیس

هشدار ارتش ایران به ۲ ناو بیگانه/ انتقاد فرمانده از بی‌توجهی به نخبگان/  فضای مجازی و ماشین بدون‌پلاک در اتوبان/ گزارش «سانحه قطار» بالاخره به بهارستان رسید/ تکذیب مذاکره موشکی با فرانسه، انگلیس و آلمان

هشدار ارتش ایران به ۲ ناو بیگانه/ انتقاد فرمانده از بی‌توجهی به نخبگان/ فضای مجازی و ماشین بدون‌پلاک در اتوبان/ گزارش «سانحه قطار» بالاخره به بهارستان رسید/ تکذیب مذاکره موشکی با فرانسه، انگلیس و آلمان

جزئیات گزارش ارائه شده به رئیس جمهور از حوادث اخیر

جزئیات گزارش ارائه شده به رئیس جمهور از حوادث اخیر

گزارش ارتش ترکیه از عملیات عفرین

گزارش ارتش ترکیه از عملیات عفرین

آقای نجفی گزارش عملکرد خود را ارائه دهید

آقای نجفی گزارش عملکرد خود را ارائه دهید

توصیف ذوالفقاری از مختصات گزارش ارائه شده به رئیس جمهور از حوادث اخیر

توصیف ذوالفقاری از مختصات گزارش ارائه شده به رئیس جمهور از حوادث اخیر

گزارش ویژه؛ برترین مثلث های هجومی قرن

گزارش ویژه؛ برترین مثلث های هجومی قرن

مطالب جالب از سراسر وب

آسیاتک عینک ارزان