آسیاتک

بازدید: 55

آخرین اخبار از پروژه جدید حاتمی‌کیا/به وقت شام در آخرین قدم قرار گرفت+عکس

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 460996
ابراهیم حاتمی‌کیا سال جاری را با شروع فیلمبرداری آخرین ساخته خود یعنی فیلم سینمایی "به وقت شام" پشت سر می‌گذارد و بر اساس آخرین اخبار رسید به احتمال فراوان تا پایان تابستان فیلمبرداری این اثر را به پایان خواهد برد.

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، ابراهیم حاتمی کیا سال جاری را با شروع فیلمبرداری آخرین ساخته خود یعنی فیلم سینمایی "به وقت شام" پشت سر می گذارد و بر اساس آخرین اخبار رسید به احتمال فراوان تا پایان تابستان فیلمبرداری این اثر را به پایان خواهد برد.

 آخرین اخبار از پروژه جدید حاتمی کیا/به وقت شام در آخرین قدم قرار گرفت

به گفته هادی حجازی فر بازیگر این فیلم، گروه به سختی مشغول کار بوده و تولید به وقت شام شبانه روز ادامه دارد تا جایی که حجازی فر به هیچ وجه فعلاً به پیشنهادات دیگر فکر نمی کند.

برای مشاهده ادامه گفت وگو حجازی فر اینجا کلیک کنید.

چندی پیش احسان محمدحسنی رئیس سازمان اوج در نشست خبری این سازمان از رشد چشمگیر پروژه به وقت شام خبر داده بود. وی برآورد مالی این فیلم را 8 میلیارد تومان تخمین زده است.

آخرین اخبار از پروژه جدید حاتمی کیا/به وقت شام در آخرین قدم قرار گرفت

محمدحسنی دلیل سکوت خبری در مورد پروژه به وقت شام را اینگونه تشریح کرد: حاتمی کیا ترحیح داده بی حاشیه پیش برود و من هم با همین دست فرمان پیش می روم.

وی افزود: مراحل پایانی فیلمبرداری سپری می شود و ۷۰ درصد از ضبط آن به پایان رسیده و باید بگویم پروژه سختی است.

برای مشاهده ادامه این گزارش اینجا کلیک کنید.

در حال حاضر تدوین این فیلم نیز به طور همزمان توسط مهرداد خوشبخت آغاز شده و فیلمبرداری "به وقت شام" برعهده مهدی جعفری است. پیش از این محمود کلاری به عنوان فیلمبردار اثر معرفی شده بود که به علت تداخل زمان با فیلم ساعت 5 عصر از این پروژ کنار رفت.

 آخرین اخبار از پروژه جدید حاتمی کیا/به وقت شام در آخرین قدم قرار گرفت

علاوه بر هادی حجازی فر، بابک حمیدیان که همواره مورد علاقه حاتمی کیا بوده در این فیلم به نقش آفرینی پرداخته و  مابقی بازیگران جمعی از بازیگران بین المللی سوری و عراقی هستند.

جدیدترین ساخته حاتمی کیا در ابتدا با نام "پرواز به وقت" شام آغاز به کار کرد و در ادامه به "به وقت شام" تغییر نام داد. این فیلم با محوریت مسائل منطقه و تهدیدات تکفیری در ایران و سوریه جلوی دوربین رفته است و به طور حتم یکی از شانس های سیمرغ سی و ششمین جشنواره فیلم فجر محسوب می شود.

فیلمبرداری به وقت شام در تهران و شیراز انجام شده و بخش های باقی مانده فیلمبرداری در دکورهای ساخته شده شهرک دفاع مقدس و باند فرودگاه  انجام خواهد شد.

انتهای پیام/

 


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

تحلیل گزارش مرکزپژوهش هاي مجلس از وضعیت سازمان تامین اجتماعی

تحلیل گزارش مرکزپژوهش هاي مجلس از وضعیت سازمان تامین اجتماعی

ترافیک سنگین در 3 بزرگراه تهران/تصادف گزارش نشده است

ترافیک سنگین در 3 بزرگراه تهران/تصادف گزارش نشده است

تبلیغات

آسیاتک