آسیاتل

بازدید: 1090

احسان علیخانی برای شهید محسن حججی نوشت؛ شهادت نوش جانت

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 458828
احسان علیخانی در اینستاگرامش برای شهید محسن حججی نوشت: این چشم‌ها، این شهامت، این یقین، از لحظه اسارت تا لحظه بریدن سر، یعنی ایمان، یعنی اعتقاد عمیق، یعنی صلابت، نوش جانت شهادت، افتخار می‌کنم که هموطن محسنم.

به گزارش خبرنگار گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، احسان علیخانی مجری تلویزیون به مناسب شهادت محسن حججی شهید مدافع حرم در اینستاگرامش نوشت: «یک گلوی بریده حرفش را ... به جهان با نگاه می گوید به علی گاهی آدم از غربت ... دردِ خود را به چاه می گوید در کنار حسین جنگیدن ... غیرتُ، زخم تیغ می خواهد انتخاب چنین سرانجامی ... اعتقادِ عمیق می خواهد فکر کن، ظهر، ظهرِ عاشوراست ... در بزنگاه بدترین تهدید ... جداً از ما کدامیک آن روز ... در کنارِ حسین می جنگید! ... همیشه به سئوال مصرع آخر این شعر فکر می کردم و هیچ جوابی براش نداشتم و یقین داشتم در دوران ما کسی پیدا نمیشه، چند روزه این عکس و چشم های محسن از ذهنم نمیره، حتما قصه این بچه شیر ایران زمین شنیدین، محسن، جواب اون مصرع، من از جهانِ سیاست چیزی نمی دونم و نمی خوام که بدونم (لعنت بر باعث و بانی هر جنگی در هر کجای دنیا)، اما این چشم ها، این شهامت، این یقین، از لحظه اسارت تا لحظه بریدن سر، یعنی ایمان، یعنی اعتقاد عمیق، یعنی صلابت، نوش جانت شهادت، افتخار می کنم که هموطن محسنم ...

احسان علیخانی

انتهای پیام/

خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه ای منتشر می شود.


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

هوآوی گزارش‌های درآمد شش ماه اول 2018 را اعلام کرد

هوآوی گزارش‌های درآمد شش ماه اول 2018 را اعلام کرد

گزارش بازار بورس تهران یکشنبه ۱۸ آذر

گزارش بازار بورس تهران یکشنبه ۱۸ آذر

تبلیغات

آسیاتک حمایت