آسیاتل

بازدید: 25

دراگان: بازیکنان جوان باید پتانسیل‌شان را نشان دهند/ روند خوبی را طی می‌کنیم

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 458250
مربی تیم ملی والیبال ایران گفت: بازیکنان جوانی مانند معنوی نژاد و سال‌افزون باید پتانسیل خودشان در مسابقات نشان دهند.

دراگان کوبیوسفکی، مربی تیم ملی والیبال ایران و دستیار ایگور کولاکوویچ، در گفتگو با خبرنگار توپ و تور گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، درباره روند کاری تیم ملی والیبال ایران در مسابقات والیبال انتخابی جهان گفت: تلاش کردیم با ترکیبی متفاوت به مسابقات انتخابی قهرمانی جهان پا بگذاریم تا در صورت امکان بتوانیم از توانمندی بازیکنان جوان استفاده کنیم.

وی ادامه داد: مسابقات قهرمانی جهان بستر خوبی است تا بازیکنان جوان مانند محمدجوادمعنوی نژاد و فرهاد سال افزون توانمندی خود را نشان دهند. اگر آن ها بتوانند پتانسیل خودشان را نشان دهند به این معناس که تیم ملی والیبال ایران آینده درخشانی دارد و می تواند روی عملکرد بازیکنان جوانش حساب کند.

دستیار کولاکوویچ در ادامه افزود: تیم ملی ایران بعد از لیگ جهانی والیبال تمرینات فشرده ای را پشت سر گذاشت و بر اساس برنامه منظم پیش می رود. روند خوبی را طی می کنیم و هیچ قدرتی نمی تواند این روند را متوقف کند.

وی افزود: در تلاشیم بتوانیم مقابل تیم ها بزرگ و قدرتمند جهان به میدان برویم و بتوانیم آن ها را شکست دهیم. پیروزی مقابل تیم های ضعیف هدف ما نیست و باید فکرهای بزرگتری داشته باشیم تا به موفقیت برسیم.

دراگان در پایان به مسابقات انتخابی جهان اشاره کرد و گفت: این مسابقات فرمول عجیبی دارد و این شرایط را سخت می کند اما تمرکز ما روی مسابقاتمان است و تلاش می کنیم با تمام توان خود بتوانیم بدون اینکه کارمان به اما و اگر برسد به بلیت مسابقات قهرمانی جهان دست پیدا کنیم.

انتهای پیام/

دستیار کولاکوویچ وضعیت تیم ملی والیبال را تشریح کرد

loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش ویژه گاردین از گروه تروریستی منافقین

گزارش ویژه گاردین از گروه تروریستی منافقین

گزارش کامل برنامه نود/ بیرانوند، سید جلال را کنار زد

گزارش کامل برنامه نود/ بیرانوند، سید جلال را کنار زد

اختتامیه جشنواره بین المللی فیلم کوتاه/ گزارش تصویری

اختتامیه جشنواره بین المللی فیلم کوتاه/ گزارش تصویری

گزارش واشنگتن پست از تماس تلفنی پرتنش ترامپ و ترزا می

گزارش واشنگتن پست از تماس تلفنی پرتنش ترامپ و ترزا می

تبلیغات

آسیاتک حمایت