آسیاتک

بازدید: 108

کنایه کمدین خنداننده‌شو به ماجرای سلفی نمایندگان با موگرینی/ پایان استندآپ کمدی مردمی با وعده‌های انتخاباتی!

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 454027
شب گذشته خنداننده‌شو با حضور جمع کثیری از تماشاگران به کار خود پایان داد.

کنایه کمدین خنداننده شو به ماجرای سلفی نمایندگان با موگرینی/ پایان استندآپ کمدی مردمی با وعده های انتخاباتی!به گزارش خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ شب گذشته فینال خنداننده شو در سالن همایش های برج میلاد، با حضور بیشترین تماشاگر به روی آنتن رفت.

فینالیست های خندوانه هر کدام با حضور روی صحنه آخرین استندآپ کمدی خود را به اجرا گذاشتند.

مجید افشاری اولین نفری بود که به روی صحنه آمد و این بار در کنار مقوله ازدواج، به دغدغه های جوانان پرداخت و در آخر با زبان طنز، برای جمع کردن آرای مردمی وعده های انتخاباتی داد و با امیر مهدی ژوله که خود از کمدین های خندوانه است، شوخی کرد.

افشاری که بیشترین بخش داستانی اجرای استندآپ کمدی خود را روی مسائل روز متمرکز کرده بود، با اشاره به مراسم تحلیف رئیس جمهور، از جای خالی عباس جدیدی و سلفی گرفتن نمایندگان با موگرینی گفت.

وی در این باره گفت: من چه چیزی از خانم موگرینی کمتر دارم؟ رفت آنجا همه ریختند دورش، عکس می گرفتند. کم مانده بود زیر دست و پا بماند. یکی نبود از آنها بپرسد این عکس ها را برای چی می خواهید؟ می خواهید بگذارید اینستاگرام بنویسید 'من و خانم موگرینی یهویی'؟! فقط شانس آوردیم یکی از کشتی گیرهای معروف مان آنجا نبود کنار خانم موگرینی!

کمدین خنداننده شو با اشاره به تمام مسائل روز جامعه استندآپ کمدی خود را به پایان رساند و گفت: اجرای من به پایان رسید ولی این بار برای ماندگار شدن اجرایم سی ثانیه جلوی ملت ایران زانو می زنم.پس از اجرای افشاری، داوران با نگاهی مثبت به اجراهایش، او را به ادامه دادن این مسیر تشویق کردند.

پس از یک رفت و برگشت رسانه ای، بخش هایی از تمرین میثم درویشان پور و اشکان خطیبی به نمایش درآمد. سپس دومین فینالیست خنداننده شو روی صحنه برج میلاد حاضر شد.

درویشان پور اجرای خود را با موضوع استندآپ کمدی مجید افشاری آغاز کرد و با اشاره به گریه های پندار پسرش، کنایه ای به اجرای احسان علیخانی در برنامه ماه عسل زد. همچنین در ادامه از مراحل تربیت فرزندان نسل جدید گفت.

درویشان پور در پایان بیان کرد: این سالن جایی است که بزرگان زیادی در آن اجرا کردند و من افتخار می کنم روی این صحنه هستم.

پس از اجرای دومین کمدین خنداننده شو، جوان اظهار داشت: اجرای امشب شما و شانزده نفر دیگر به ما ثابت کرد که ما می توانیم به پتانسیل های جوانان خود اعتماد کنیم و از این به بعد در خندوانه به روی شما باز است و شما از کمدین های کشور هستید.

احسان کرمی در ادامه افزود: از امشب میثم درویشان پور و مجید افشاری تا یکشنبه باید منتظر آرای مردم باشند.

وی افزود: خنداننده شو امشب کار خود را به پایان برد. حالا دیگر نوبت رأی منصفانه شماست تا در برنامه ای خیلی ویژه نفر برتر را بشناسیم.

 

 

گزارش از محدثه نعمتی

 

انتهای پیام/

 

خنداننده شو به پایان رسید

 

 


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش بلومبرگ از عملی شدن تحریم نفت ایران

گزارش بلومبرگ از عملی شدن تحریم نفت ایران

تبلیغات

آسیاتک