آسیاتل

بازدید: 27

کلانتری:فردا برای برد به زمین خواهیم رفت/در ورزشگاه حافظیه بازی می‌کنیم، این ورزشگاه مشکلی ندارد!

منبع : فارس نیوز کد خبر: 436495
سرمربی فجر سپاسی شیراز گفت: بادران تیم بسیار خوبی است هم از لحاظ کادر فنی هم از بازیکنانی که در اختیار دارد، امیدواریم بازی خوبی را انجام بدهیم تا بتوانیم امتیاز کامل را کسب کنیم.

علی اصغر کلانتری در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در خصوص بازی فردا مقابل بادران تهران اظهار داشت:  از نفراتی که جذب کردیم راضی هستیم، شرایط تیم بسیار خوب هست، از مسئولین استان فارس تشکر می کنم که تمام امکانات را برای تیم ما فراهم کردند. تیم خوبی را جمع کردیم امیدواریم تیم پر قدرت روانه لیگ یک کنیم تا بتوانیم به اهدافمان که صعود به لیگ برتر هست برسیم.

وی ادامه داد: همیشه اولین بازی، بازی سختی بوده است،بادران تیم بسیار خوبی است هم از لحاظ کادر فنی هم از بازیکنانی که در اختیار دارد. امیدواریم بازی خوبی را انجام بدهیم تا بتوانیم امتیاز کامل را کسب کنیم. ما برای بردن به میدان می رویم و می دانیم که بادران تیم دست و پا بسته ای نیست. مطمئناً تیم فجر سپاسی از هفته سوم به بعد شرایط بهتری را به دست می آورد و مطمئن باشید خیلی روان تر بازی خواهیم کرد.

سرمربی فجر سپاسی شیراز گفت: لیگ یک همیشه لیگ سختی بوده است تمام تیم ها مدعی هستند، من احساس می کنم که امسال لیگ سخت تری نسبت به سال گذشته خواهیم داشت چون اکثر تیم ها، تاکتیکی و همچنین قدرتی هستند.

وی در خصوص اینکه آیا زمین بازی برای فردا از نظر سازمان لیگ تائید شده است یا خیر، اظهار داشت: به ما اعلام کردند که قرار است فردا در ورزشگاه حافظیه بازی کنیم. ما یک روز قبل در این زمین تمرین کردیم، مسئولین هیأت استان فارس تمام تلاششان را کردند تا این زمین را برای مسابقات لیگ یک مهیا کنند و به نظرم این ورزشگاه هیچ مشکلی ندارد!

وی در پایان گفت: ان شاالله فردا برای برد به زمین خواهیم رفت، امیدوارم که بتوانیم تیم بادران را با حضور هواداران خونگرم شیرازی شکست دهیم.

انتهای پیام/ا


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

فردوسی‌پور گزارشگر بازی حساس یک‌شنبه شب شد

فردوسی‌پور گزارشگر بازی حساس یک‌شنبه شب شد

گزارش جدید نیویورک‌تایمز از نقشه‌های عربستان علیه ایران

گزارش جدید نیویورک‌تایمز از نقشه‌های عربستان علیه ایران

تبلیغات

آسیاتک حمایت