آسیاتل

بازدید: 237

نخستین شماره نشریه «امام غریب» به زبان ترکی استانبولی منتشر شد

منبع : مهر نیوز کد خبر: 433723
نخستین شماره  نشریه «امام غریب»  به همت مؤسسه فرهنگی، هنری  و  انتشارات بین‌المللی الهدی به زبان ترکی استانبولی، منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، نخستین شماره  نشریه «امام غریب»  به همت مؤسسه فرهنگی، هنری  و  انتشارات بین‌المللی الهدی وابسته به سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی به زبان ترکی استانبولی، منتشر شد.

نسخه الکترونیک نخستین شماره  نشریه «امام غریب» با  موضوع  امام رضا (ع) و شخصیت والای ایشان به همت مؤسسه  فرهنگی، هنری  و  انتشارات بین‌المللی الهدی وابسته به سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و  مشارکت بنیاد بین‌المللی فرهنگی، هنری امام رضا (ع) و به زبان ترکی استانبولی، منتشر شد.

این نشریه که با مدیر مسئولی محمدحسین احمدی مدیر عامل مؤسسه  فرهنگی، هنری  و  انتشارات بین‌المللی الهدی و سردبیری کریم‌لو تهیه و تنظیم شده، مقالاتی با موضوع طلوع خورشید در کلام آفتاب، ویژگی‌های شخصیتی امام رضا (ع) و امام رضا (ع) و دفاع از قرآن کریم، آمده است.

 اصلاح  فکری و دینی پیش از  ولایتعهدی، مسئله ولیعهدی و  نحوه برخورد  امام  رضا (ع) با  آن، میراث معنوی  امام  رضا (ع) و جایگاه و  اهمیت خانواده  از  نگاه حضرت رضا (ع) از دیگر مقالات این نشریه است.


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش جدید نیویورک‌تایمز از نقشه‌های عربستان علیه ایران

گزارش جدید نیویورک‌تایمز از نقشه‌های عربستان علیه ایران

گزارش کامل برنامه نود/ بیرانوند، سید جلال را کنار زد

گزارش کامل برنامه نود/ بیرانوند، سید جلال را کنار زد

گزارش ویژه گاردین از گروه تروریستی منافقین

گزارش ویژه گاردین از گروه تروریستی منافقین

تبلیغات

آسیاتک حمایت