آسیاتل

بازدید: 24

سایه سنگین همسر واعظی روی سر مولاوردی/ چرا پسر نوبخت مجبور به سکوت شد؟

منبع : صراط نیوز کد خبر: 424155
اصلاح‌طلبان برای تکیه زدن احتمالی داداندیش یا همسر واعظی به جای پست در نظر گرفته شده برای مولاوردی وامصیبتا سر دادند. فردی که به قول آنان به مواضع اعتدالی نزدیکتر است تا مواضع اصلاح طلبی (رادیکالی)!
صراط: خبر کوچ شهیندخت مولاوردی از معاونت امور زنان ریاست جمهوری به دستیاری ویژه حقوق شهروندی در حالی مطرح شده که این جابجایی به مانند بسیاری از اقدامات او در چهار سال گذشته با حاشیه‌های فراوانی همراه شد.

به گزارش فارس، «خانم مولاوردی معتقدند که سمت فعلی ایشان یک پست تشریفاتی است و دیگر حاضر به ادامه همکاری در این پست نیستند که البته پست جدیدی خواهند گرفت.»

این اظهار نظر مربوط به توئیتی منسوب به پسر محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت است که پس از اطلاعات جنجالی که از تغییرات کابینه دوازدهم عنوان کرد، مجبور به بستن حساب کاربری‌اش شد.

حال پس از گذشته چند هفته از انتشار این توئییت پیش بینی‌ها به حقیقت پیوست و شهیندخت مولاوردی که ظاهرا از تصمیمات جدید برای کابینه دوازدهم چندان خشنود نبود با انتشار توئییتی از حسن نظر برخی از طرفدارانش که هشتکی برای حمایت از او فعال کرده بودند تشکر کرد و گفت: «اینجانب در دولت جدید عهده دار سمت معاونت امور زنان نخواهم بود.»

وی قرارگیری در پست جدید را منوط به نظر رییس جمهور عنوان کرده است.

اما آن‌طور که محمدعلی نجفی مشاورارشد رییس چمهور در روزهای اخیر به مولاوردی گفته است، حسن روحانی او را به سمت دستیار ویژه رییس جمهور در امور حقوق شهروندی به جای الهام امین‌زاده در نظر گرفته است.

اگر تشکیل سازمان حقوق شهروندی قعطی شود؛ رئیس آن شهیندخت مولاوردی خواهد بود.

این در حالی است که اصلاح طلبان با درز خبرهایی مبنی بر تکیه زدن «داداندیش» رئیس کمیته بانوان ستاد انتخاباتی  حسن روحانی در سال 1392 و همسر محمود واعظی وزیر ارتباطات فعلی وامصیبتا سر دادند. فردی که به قول آنان به مواضع اعتدالی نزدیکتر است تا مواضع اصلاح طلبی (بخوانید رادیکالی) و البته اشک تمساح‌هایی که هم برای رفتن مولاوردی از معاونت زنان در توئیتر ریخته شد می‌تواند نشانه‌ای از پایان جولان تندروها در این معاونت باشد و البته در امتداد پروژ فشار به روحانی در استانه معرفی کابینه دوازدهم.

حال باید دید با پایان عصر مولاوردیسم در معاوت امور زنان ریاست جمهوری خاک از روی پرونده های مطالبات واقعی جامعه زنان ایرانی مانند موضوع بیمه زنان خانه دار، طرح جامع زنان و خانواده، افزایش مرخصی مادران شاغل و ... بلنند خواهد شد یا چهار سال دیگر شاهد مباحث جنجالی و بدون فایده برای عموم زنان خواهد بود.

loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش تحقیق و تفحص از شرکت دخانیات در راه صحن/ بانک توسعه و تعاون زیر ذره‌بین مجلس

گزارش تحقیق و تفحص از شرکت دخانیات در راه صحن/ بانک توسعه و تعاون زیر ذره‌بین مجلس

نگاهی به گزارش حسابرسی شده

نگاهی به گزارش حسابرسی شده "وبصادر" و ادامه ابهام/ زیان انباشته به 85 هزار میلیارد ریال می‌رسد

تبلیغات

آسیاتک حمایت