آسیاتل

بازدید: 20

هشت رئیس‌جمهور و 19 رئیس مجلس در مراسم تحلیف ریاست جمهوری شرکت می‌کنند

منبع : فارس نیوز کد خبر: 419493
معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رییس‌جمهور از حضور هشت رییس‌جمهوری و 19رییس مجلس در مراسم تحلیف حسن روحانی ریاست جمهوری خبر داد.

به گزارش حوزه دولت خبرگزاری فارس، پرویز اسماعیلی معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهور از حضور هشت رییس جمهوری و 19رییس مجلس در مراسم تحلیف حکم حجت الاسلام حسن روحانی ریاست جمهوری خبر داد.

اسماعیلی با بیان اینکه تاکنون حضور حداقل 92 هیئت بلندپایه خارجی و بین المللی در این مراسم مسجل شده و احتمال افزایش تعداد هیاتها نیز وجود دارد، گفت: در این مراسم 25 هیئت از آسیا و اقیانوسیه، 26 هیئت از کشورهای عربی و آفریقایی و 30 هیئت از اروپا و قاره آمریکا شرکت می کنند.

وی همچنین از حضور 11 هیئت از دبیران کل و مسوولان ارشد سازمانهای بین المللی و منطقه ای در این مراسم خبر داد و گفت: در مراسم تحلیف ریاست جمهوری هشت رییس جمهور و 19 رییس مجلس حضور خواهند داشت.

به گفته اسماعیلی 9 معاون رییس جمهور و نخست وزیر، هفت معاون رییس مجلس، 11 وزیر امور خارجه و 35 فرستاده ویژه کشورها نیز در مراسم تحلیف ریاست جمهوری حضور دارند.

معاون ارتباطات دفتر ریاست جمهوری افزود: همچنین در این مراسم 12 معاون وزیر خارجه، شش رییس گروه دوستی پارلمانی و دو رییس کمیسیون سیاست خارجی پارلمان ها حضور خواهند داشت.

انتهای پیام/


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

تبلیغات

آسیاتک حمایت