آسیاتل

بازدید: 191

ثبت نام عتبات عالیات یکشنبه 8 مردادماه آغاز می‌شود/ اعزام 120 هزار زائر به عتبات

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 404136
مدير كل عتبات سازمان حج و زيارت گفت: ثبت نام برای زائرانی که از تاریخ 15 مرداد تا پایان شهریور ماه قصد سفر به عتبات عالیات را دارند از روز یکشنبه(8 مردادماه) آغاز می‌شود.

ثبت نام عتبات عالیات یکشنبه 8 مردادماه آغاز می شود/ اعزام 120 هزار زائر به عتباتمحسن نظافتی مدير كل عتبات سازمان حج و زيارت در گفتگو با خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار داشت: ثبت نام متقاضیانی که از تاریخ 15 مرداد تا پایان شهریور ماه قصد سفر به عتبات عالیات را دارند از روز یکشنبه(8 مردادماه) آغاز می شود.

وی با اشاره به قيمت اين دوره از ثبت نام ها گفت: تغيير چندانی در قيمت ها حاصل نشده است، همچنين ما منتظر هستيم تا كشور عراق قيمت نهايی را اعلام كند.

نظافتی در ادامه افزود: تعداد١٠٠ تا١٢٠ هزار نفر در اين دوره به عتبات عالیات اعزام می شوند كه از این تعداد ٤٠ هزار نفر در مراسم عرفه شرکت خواهند کرد.

مدير كل عتبات سازمان حج و زيارت بيان كرد: سازمان حج و زیارت آمادگی افزایش تعداد زائران اعزامی به عتبات عالیات را دارد.

نظافتی با اشاره به اعزام های دانشجويی و دانش آموزی خاطر نشان كرد: در اين دوره از اعزام ها به عتبات عالیات هم اعزام دانش آموزی و هم اعزام دانشجويی داريم و قیمت در نظر گرفته شده برای سفر این دسته از زائران كمتر از میزان هزینه دریافتی از سایر زائران است.

وی در ادامه افزود: اجرای مراسم های ویژه ای از جمله بازدید از منزل امام خمینی(ره) را برای زائران دانش آموزش و دانشجو پیش بینی کرده ایم.

نظافتی با اشاره به اعزام های دانش آموزی گفت: نوجوانانی که در مقطع تحصیلی راهنمایی و بالاتر از آن هستند در ثبت نام دانش آموزی اعزام به عتبات عالیات در  اولویت قرار دارند و باید به همراه مربی و یا یکی از والدین خود به عتبات عالیات اعزام شوند.

انتهای پیام/

آغاز ثبت نام متقاضیان سفر به عتبات عالیات

loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

اختتامیه جشنواره بین المللی فیلم کوتاه/ گزارش تصویری

اختتامیه جشنواره بین المللی فیلم کوتاه/ گزارش تصویری

گزارش واشنگتن پست از تماس تلفنی پرتنش ترامپ و ترزا می

گزارش واشنگتن پست از تماس تلفنی پرتنش ترامپ و ترزا می

تبلیغات

آسیاتک حمایت