آسیاتل

بازدید: 57

مبنای فکری «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی» یک جبهه متفکر و پویا است/ پس از انتخابات نیازمند بازنگری در جبهه مردمی هستیم

منبع : فارس نیوز کد خبر: 390102
عضو هیات رئیسه جبهه مردمی با تاکید بر اینکه جبهه مردمی فقط برای انتخابات شکل نگرفته بود، گفت: مبنای فکری ما یک جبهه متفکر و پویا است که بتواند همه گروه‌ها و احزاب‌ و سازمان‌ها را با یکدیگر منسجم کند.

مهدی چمران عضو هیات رئیسه جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در گفت وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، با اشاره به روند فعالیت جبهه مردمی و اثرگذاری این جبهه بین نیروهای انقلاب پس از انتخابات اظهار داشت: جبهه مردمی در یک زمان بسیار کوتاهی شکل گرفت و چون فرصت هم کوتاه بود اولین هدفش برگزاری و حضور در انتخابات به صورت منسجم بود؛ لذا تلاش فشرده ای را آغاز کردیم و استقبال گسترده ای نیز از این جبهه به عمل آمد.

چمران ادامه داد: این انتخابات برای اولین بار از پایین به بالا شکل گرفت و منتخبین ما کسانی بودند که از بین توده های مردم بالا آمدند و بعد به جایگاه نامزدی انتخابات رسیدند؛ البته شاید برخی به این روند ایراد هم داشته باشند اما با مبانی محاسبه شده به نتایجی رسیدیم که در انتخابات دیدیم که اگرچه پیروزی نبود اما اصل مساله انسجام بود و همین انسجام در مقایسه با سال 92 یک موفقیت بزرگ محسوب می شود.

عضو هیات رئیسه جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی افزود: شاید عده ای این موضوع را از ابتدا اعتقاد نداشتند که جبهه مردمی بتواند در انتخابات به موفقیت برسد اما به هر حال برای اینکه انتخابات یکسویه و یکطرفه نباشد و گستردگی حضور مردم را داشته باشیم این حرکت و این کار و این سازماندهی نیاز بود و این حرکت بر اساس یک نیازسنجی انجام شد.

وی با بیان اینکه پس از انتخابات ما به یک بازنگری در جبهه مردمی نیاز داریم که بتوانیم در آن تجدید سازمان انجام دهیم و کار خود را دنبال کنیم یادآور شد: این کار در شرف انجام است و علی القاعده باید این موضوع بلافاصله به سازماندهی نیروها و برنامه ریزی برای آینده منجر شود.

چمران با تاکید بر اینکه جبهه مردمی فقط برای انتخابات شکل نگرفته بود، تصریح کرد: مبنای فکری ما یک جبهه متفکر و پویا است که بتواند همه گروه ها و احزاب و سازمان ها را با یکدیگر منسجم کند.

انتهای پیام/


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

با وجود گزارش سیا در کنار بن سلمان می‌ایستم

با وجود گزارش سیا در کنار بن سلمان می‌ایستم

حسن‌زاده: گزارش دیدار تیم‌های سپاهان و پرسپولیس در حال بررسی است

حسن‌زاده: گزارش دیدار تیم‌های سپاهان و پرسپولیس در حال بررسی است

تبلیغات

آسیاتک حمایت