بازدید: 98

کاهش ۱۳ درصدی سرقت و ۲۰ درصدی قتل در پایتخت

کاهش ۱۳ درصدی سرقت و ۲۰ درصدی قتل در پایتخت

فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ با اعلام کاهش ۱۳ درصدی سرقت و ۲۰ درصدی قتل در پایتخت گفت: در هفت ماهه نخست امسال یک میلیون و ۲۵۰ هزار نفر از پلیس مشاوره گرفته اند.به گزارش مهر، سردار حسین ساجدی نیا گفت: مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تهران بزرگ ضمن حفظ آمادگی و تلاش شبانه روزی، رسالت تکریم شهروندان را سرلوحه امور خود قرار داده و این مرکز برای افزایش سرعت عمل پلیس، جلب رضایت شهروندان و ارتباط پایدار بین پلیس و جامعه ایجاد شده است.ساجدی نیا در ادامه در تشریح عملکرد هفت ماهه مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ گفت:  از آنجایی که در بروز حوادث اجتماعی و یا جرایم در مواقع حساس و ضروری، راحت ترین راه دسترسی عموم شهروندان به پلیس، تلفن ۱۱۰ است شهروندان تهرانی در هفت ماهه نخست امسال ۶ میلیون و ۴۸۲ هزار و ۹۴۳ مرتبه زنگ ۱۱۰ پایتخت را به صدا درآورده اند که از این تعداد ۲ میلیون و ۸۱۴ هزار و ۹۴۸ مورد منجر به حضور ماموران سر صحنه و انجام عملیات شده و محدوده خدمت‌رسانی و فعالیت را برای ماموران پلیس در عرصه نظم و امنیت فراهم کرده است.وی در ادامه با اشاره به حجم بالای تماس های مردمی با تلفن ۱۱۰ این مهم را نشانه افزایش اعتماد عمومی به عملکرد مجموعه پلیس برشمرد و افزود: پلیس پایتخت این اعتماد را قدر نهاده و تمامی توان خود را در مسیر جلب رضای خدا و افزایش رضایتمندی شهروندان به کار خواهد بست.فرمانده انتظامی تهران بزرگ در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه طبق آمار زمان حضور ماموران در اغلب ماموریت های ۱۱۰ زیر ۷ دقیقه صورت گرفته است گفت: از کل تماس های برقرار شده یک میلیون و ۲۴۷ هزار و ۹۹۲ تماس منجر به راهنمایی و دریافت اطلاعات شهروندان از پلیس شده که این موضوع نسبت به مدت مشابه در سال گذشته ۲۰ درصد افزایش را نشان می دهد.ساجدی نیا با اعلام اینکه تعامل خوب و سازنده شهروندان با مجموعه پلیس پایتخت باعث کاهش وقوع جرایم در سطح کلان شهر تهران می شود، افزود: مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ جامع ترین سیستم پاسخگویی به مطالبات مردم در حوزه پلیس است. سامانه ۱۱۰ اثرات ارزشمندی در زمینه پیشگیری از ناهنجاری ها و مقابله با جرایم از طریق حضور سریع پلیس در صحنه داشته است.وی گفت: با تماس های برقرار شده با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تجزیه و تحلیل تماس های شهروندان حکایت از آن دارد که در هفت ماهه نخست امسال انواع سرقت ۱۳ درصد، قتل ۲۰ درصد و قاچاق ۹ درصد کاهش نسبت به مدت مشابه سال گذشته داشته است.فرمانده انتظامی تهران بزرگ در خاتمه با اشاره به اینکه ۱۱۰ در طول شبانه روز همراه مردم بوده و پل ارتباطی شهروندان با نیروی انتظامی است، از شهروندان به خصوص خانواده های تهرانی درخواست کرد هرگونه موارد مشکوک و ضروری از جمله مزاحمت ها، نزاع و درگیری شدید دسته جمعی، شرارت، تصادف و وقایع و اتفاقات مهم را به این مرکز اعلام کنند تا پلیس در کمترین زمان ممکن ضمن حضور به موقع در محل حادثه بتواند اقدام قانونی متناسب با آن موضوع را انجام دهند.
کاهش ۱۳ درصدی سرقت و ۲۰ درصدی قتل در پایتخت
منبع : تابناک کد خبر: 339

 تلگرام خبرلند

فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ با اعلام کاهش ۱۳ درصدی سرقت و ۲۰ درصدی قتل در پایتخت گفت: در هفت ماهه نخست امسال یک میلیون و ۲۵۰ هزار نفر از پلیس مشاوره گرفته اند.

به گزارش مهر، سردار حسین ساجدی نیا گفت: مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تهران بزرگ ضمن حفظ آمادگی و تلاش شبانه روزی، رسالت تکریم شهروندان را سرلوحه امور خود قرار داده و این مرکز برای افزایش سرعت عمل پلیس، جلب رضایت شهروندان و ارتباط پایدار بین پلیس و جامعه ایجاد شده است.

ساجدی نیا در ادامه در تشریح عملکرد هفت ماهه مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ گفت:  از آنجایی که در بروز حوادث اجتماعی و یا جرایم در مواقع حساس و ضروری، راحت ترین راه دسترسی عموم شهروندان به پلیس، تلفن ۱۱۰ است شهروندان تهرانی در هفت ماهه نخست امسال ۶ میلیون و ۴۸۲ هزار و ۹۴۳ مرتبه زنگ ۱۱۰ پایتخت را به صدا درآورده اند که از این تعداد ۲ میلیون و ۸۱۴ هزار و ۹۴۸ مورد منجر به حضور ماموران سر صحنه و انجام عملیات شده و محدوده خدمت‌رسانی و فعالیت را برای ماموران پلیس در عرصه نظم و امنیت فراهم کرده است.

وی در ادامه با اشاره به حجم بالای تماس های مردمی با تلفن ۱۱۰ این مهم را نشانه افزایش اعتماد عمومی به عملکرد مجموعه پلیس برشمرد و افزود: پلیس پایتخت این اعتماد را قدر نهاده و تمامی توان خود را در مسیر جلب رضای خدا و افزایش رضایتمندی شهروندان به کار خواهد بست.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه طبق آمار زمان حضور ماموران در اغلب ماموریت های ۱۱۰ زیر ۷ دقیقه صورت گرفته است گفت: از کل تماس های برقرار شده یک میلیون و ۲۴۷ هزار و ۹۹۲ تماس منجر به راهنمایی و دریافت اطلاعات شهروندان از پلیس شده که این موضوع نسبت به مدت مشابه در سال گذشته ۲۰ درصد افزایش را نشان می دهد.

ساجدی نیا با اعلام اینکه تعامل خوب و سازنده شهروندان با مجموعه پلیس پایتخت باعث کاهش وقوع جرایم در سطح کلان شهر تهران می شود، افزود: مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ جامع ترین سیستم پاسخگویی به مطالبات مردم در حوزه پلیس است. سامانه ۱۱۰ اثرات ارزشمندی در زمینه پیشگیری از ناهنجاری ها و مقابله با جرایم از طریق حضور سریع پلیس در صحنه داشته است.

وی گفت: با تماس های برقرار شده با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تجزیه و تحلیل تماس های شهروندان حکایت از آن دارد که در هفت ماهه نخست امسال انواع سرقت ۱۳ درصد، قتل ۲۰ درصد و قاچاق ۹ درصد کاهش نسبت به مدت مشابه سال گذشته داشته است.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ در خاتمه با اشاره به اینکه ۱۱۰ در طول شبانه روز همراه مردم بوده و پل ارتباطی شهروندان با نیروی انتظامی است، از شهروندان به خصوص خانواده های تهرانی درخواست کرد هرگونه موارد مشکوک و ضروری از جمله مزاحمت ها، نزاع و درگیری شدید دسته جمعی، شرارت، تصادف و وقایع و اتفاقات مهم را به این مرکز اعلام کنند تا پلیس در کمترین زمان ممکن ضمن حضور به موقع در محل حادثه بتواند اقدام قانونی متناسب با آن موضوع را انجام دهند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

پربازدیدترین اخبار

خبرنامه

براي عضويت در خبرنامه ايميل خود را در فرم زير وارد كنيد.

جدیدترین اخبار

گزارش ها

واکنش خاص گوینده خبر 14 به گزارش سخنان رهبر و اقتدار موشکی +فیلم

واکنش گوینده خبر 14 سیما پس از گزارش درباره سخنان رهبر انقلاب و اقتدار موشکی مورد توجه کاربران قرار گرفت.

خوش خدمتی جدید منافقین به آمریکا با انتشار گزارش‌هایی خیالی از برنامه موشکی ایران

نماینده گروهک تروریستی منافقین در واشنگتن مدعی شد مدارک و شواهدی علیه برنامه موشکی ایران در اختیار دارند.

گزارش شهنازی در مورد اعزام کاروان ایران به مسابقات داخل سالن قهرمانی آسیا

دبیرکل کمیته ملی المپیک در نشست روسای فدراسیون‌ها با وزیر و معاونان وزارت ورزش، گزارشی از وضعیت اعزام کاروان ایران به بازی‌های داخل سالن ارائه کرد.

دیده‌بان شفافیت و عدالت فردا گزارشی از تخلفات سازمان غذا و دارو منتشر می‌کند

عضو هیأت مدیره سازمان مردم‌نهاد دیده‌بان شفافیت و عدالت گفت گزارشی از تخلفات سازمان غذا و دارو توسط سازمان دیده‌بان شفافیت و عدالت تهیه شده که فردا منتشر می‌شود.

چند مورد لو رفتن سؤالات امتحان نهایی 20 دقیقه قبل از امتحان گزارش شده است/ مردم مستندات خود را به مجلس ارائه کنند

سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه چند مورد لو رفتن سؤالات حدود یک ربع تا بیست دقیقه قبل از شروع امتحان گزارش شده است، گفت: اگر مدرک و مستندی در دست افراد دالّ بر وقوع تخلف در امتحانات نهایی وجود دارد باید به مجلس داده شود.

اعلام گزارش دفتر بازرسی سازمان محیط زیست درباره مرگ "هیرکان"

مدیرکل دفتر ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات سازمان حفاظت محیط زیست درباره مرگ هیرکان، پلنگ رها شده در پارک ملی گلستان توضیحاتی را ارائه کرد.

نتایج گزارشات اولیه در خصوص علت بوی نامطبوع خاش

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان گفت: ترکیدگی یک واحد آمونیاک در شهرک صنعتی خاش و فعال شدن تنها آتشفشان غیرخاموش ایران از دلایل بوی نامطبوع شهرستان خاش اعلام شده که هنوز صحت و سقم این ادعاها مشخص نشده است.

نخستین گزارش دبیرکل سازمان ملل درباره برنامه موشکی ایران؛ لحن گوتیرش نرمتر شد

روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز نوشت که بر اساس سندی که به دست آورده لحن دبیرکل سازمان ملل نسبت به آزمایش‎های موشکی ایران نرمتر شده است.

گزارش تازه سازمان ملل در مورد برنامه موشکی ایران، لحن ملایم‌تری دارد

روزنامه نیویورک تایمز که به نسخه‌ای از گزارش دبیر کل سازمان ملل در مورد برنامه موشکی ایران دست یافته، می‌گوید این گزارش لحن ملایم‌تری نسبت به قبل دارد.

گزارش تازه سازمان ملل در مورد برنامه موشکی ایران، لحن ملایم‌تری دارد

روزنامه نیویورک تایمز که به نسخه‌ای از گزارش دبیر کل سازمان ملل در مورد برنامه موشکی ایران دست یافته، می‌گوید این گزارش لحن ملایم‌تری نسبت به قبل دارد.

گزارش یونیسف از کشته شدن کودکان موصل به دست داعش

سازمان ملل اعلام کرد: شبه نظامیان گروه تروریستی داعش کودکان در موصل را هدف می‌گیرند تا اجازه ندهند غیرنظامیان از این شهر فرار کنند این در حالی است که نیروهای عراقی برای پس گرفتن آخرین پایگاه داعشی‌ها در عراق همچنان تلاش می‌کنند.

تبلیغات

تلگرام خبرلند