آسیاتک

بازدید: 32

گفتم قرعه‌کشی دیر انجام می‌شود آیا این تشویش اذهان عمومی است؟!/آقایان کمیته اخلاق باید پاسخگوی من باشند

منبع : فارس نیوز کد خبر: 331973
سرمربی تیم فوتبال پیکان به خبر احضارش به کمیته اخلاق فوتبال به خاطر مصاحبه با برخی خبرگزاری‌ها، واکنش نشان داد.

مجید جلالی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص احضارش به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال به دلیل برخی از مصاحبه هایش گفت: خدا را شکر که معنی تشویش افکار عمومی را فهمیدم. حتما به کمیته اخلاق خواهم رفت چرا که من خیلی حرف ها برای گفتن دارم. اتفاقا آنها باید جوابگوی من باشند و بگویند که من اذهان عمومی را تشویش کردم؟ من فقط گفتم که چرا قرعه کشی لیگ دیر انجام می شود. آیا این تشویش اذهان عمومی است؟ اگر این حرف من تشویش اذهان عمومی است پس حرف هایی که بقیه می زنند، چیست؟

وی ادامه داد: فکر می کنم آقایان مسئول خواسته اند قبل از شروع لیگ یک زهر چشمی بگیرند و در این بین دیده اند که من کسی را ندارم و گفته اند که سر من را ببرند اما من حتما به کمیته اخلاق خواهم رفت. چرا که خیلی حرف دارم و آنها باید پاسخگوی من باشند. 

سرمربی تیم پیکان در پاسخ به این سؤال که از محرومیت احتمالی نگران نیستید، اظهار داشت: من چند سالی است که سرم به کار خودم گرم است و کاری با کسی ندارم. آدم ساکتی هستم و کارهای خودم را پیگیری می کنم اما این چه چیزی است که درباره من نوشته اند؟ حرف من دیر انجام شدن قرعه کشی بود. من در این مدت کاری به کسی نداشتم و سرم به کار خودم بود اما شاید آقایان دوست ندارند کسی آرام باشد. من آدم شلوغ کنی نیستم و پیش خودشان گفته اند چه کسی بهتر از جلالی که سرش را ببریم!

انتهای پیام/ا


loading...
دانلود نرم افزار

گزارش ها

تبلیغات

آسیاتک