بازدید: 14

کنست قانون خاموشی صدای عدالت خواهی فلسطین را تصویب کرد

کنست قانون خاموشی صدای عدالت خواهی فلسطین را تصویب کرد

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان؛به نقل از روسیا الیوم، کنست رژیم صهیونیستی روز چهارشنبه پیش نویس قانون منع ورود اعضای سازمان "شکست سکوت" به مدارس اسرائیلی را تصویب کرد."شکست سکوت" سازمان مخالف اشغالگری در سرزمین های فلسطینی از سوی رژیم اسرائیل است و همواره به درد و رنج فلسطینی ها در سایه اشغالگری صهیونیست ها می پردازد.کارشناسان می گویند با توجه به این که سازمان "شکست سکوت" شهرک های صهیونیست نشین و مساله نقض حقوق فلسطینی ها توسط شهرک‌نشینان قدس و کرانه باختری را کانون توجه خود قرار داده، رژیم اسرائیل این قانون را به تصویب رسانده است.سازمان "شکست سکوت" سال 2004 توسط گروهی از نظامیان اسرائیلی که دوره خدمت خود را در مناطق بحرانی گذرانده و از ارتش اسرائیل خارج شده بودند، تاسیس شد تا اظهارات صدها سرباز را درباره میزان انحطاط اخلاقی نیروهای ارتش صهیونیستی، مستند کند.این سازمان از بدو تاسیس صدها گواهی محرمانه سربازان اسرائیلی را که در آن از موارد نقض حقوق بشر در حق فلسطینی ها سخن به میان آورده اند، منتشر کرده است.ارتش صهیونیستی بارها از دادستانی کل اسرائیل خواسته است که این سازمان را مجبور کند همه جزئیات گواهی های محرمانه این سربازان را ارائه و هویت آنها را فاش کند، اما همواره با شکست مواجه شده است.این سازمان هراز گاهی با هماهنگی فعالان فلسطینی، سربازان سابق را به بازدید از مناطق فلسطینی در محاصره پایگاه های نظامی اسرائیل اعزام می کند تا تصویر دقیقی از اوضاع و درد و رنج ساکنان این مناطق را به جامعه اسرائیل ارائه کند.از سوی دیگر علی‌رغم تلاش مقام های صهیونیست برای جلوگیری از ظهور سازمان شکست سکوت در رسانه ها، این سازمان به تازگی توانست چنان حضور پررنگی در رسانه ها داشته باشد که رژیم اسرائیل ناچار شد پیش نویس قانون ممنوعیت فعالیت آن ارائه به کنست ارائه کند.انتهای پیام/
کنست قانون خاموشی صدای عدالت خواهی فلسطین را تصویب کرد
منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 32404

 تلگرام خبرلند

کنست رژیم صهیونیستی پیش نویس قانون منع ورود اعضای سازمان "شکست سکوت" به مدارس اسرائیلی را تصویب کرد.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان؛به نقل از روسیا الیوم، کنست رژیم صهیونیستی روز چهارشنبه پیش نویس قانون منع ورود اعضای سازمان "شکست سکوت" به مدارس اسرائیلی را تصویب کرد.

"شکست سکوت" سازمان مخالف اشغالگری در سرزمین های فلسطینی از سوی رژیم اسرائیل است و همواره به درد و رنج فلسطینی ها در سایه اشغالگری صهیونیست ها می پردازد.

کارشناسان می گویند با توجه به این که سازمان "شکست سکوت" شهرک های صهیونیست نشین و مساله نقض حقوق فلسطینی ها توسط شهرک‌نشینان قدس و کرانه باختری را کانون توجه خود قرار داده، رژیم اسرائیل این قانون را به تصویب رسانده است.

سازمان "شکست سکوت" سال 2004 توسط گروهی از نظامیان اسرائیلی که دوره خدمت خود را در مناطق بحرانی گذرانده و از ارتش اسرائیل خارج شده بودند، تاسیس شد تا اظهارات صدها سرباز را درباره میزان انحطاط اخلاقی نیروهای ارتش صهیونیستی، مستند کند.

این سازمان از بدو تاسیس صدها گواهی محرمانه سربازان اسرائیلی را که در آن از موارد نقض حقوق بشر در حق فلسطینی ها سخن به میان آورده اند، منتشر کرده است.

ارتش صهیونیستی بارها از دادستانی کل اسرائیل خواسته است که این سازمان را مجبور کند همه جزئیات گواهی های محرمانه این سربازان را ارائه و هویت آنها را فاش کند، اما همواره با شکست مواجه شده است.

این سازمان هراز گاهی با هماهنگی فعالان فلسطینی، سربازان سابق را به بازدید از مناطق فلسطینی در محاصره پایگاه های نظامی اسرائیل اعزام می کند تا تصویر دقیقی از اوضاع و درد و رنج ساکنان این مناطق را به جامعه اسرائیل ارائه کند.

از سوی دیگر علی‌رغم تلاش مقام های صهیونیست برای جلوگیری از ظهور سازمان شکست سکوت در رسانه ها، این سازمان به تازگی توانست چنان حضور پررنگی در رسانه ها داشته باشد که رژیم اسرائیل ناچار شد پیش نویس قانون ممنوعیت فعالیت آن ارائه به کنست ارائه کند.
انتهای پیام/

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

پربازدیدترین اخبار

خبرنامه

براي عضويت در خبرنامه ايميل خود را در فرم زير وارد كنيد.

جدیدترین اخبار

گزارش ها

واکنش خاص گوینده خبر 14 به گزارش سخنان رهبر و اقتدار موشکی +فیلم

واکنش گوینده خبر 14 سیما پس از گزارش درباره سخنان رهبر انقلاب و اقتدار موشکی مورد توجه کاربران قرار گرفت.

خوش خدمتی جدید منافقین به آمریکا با انتشار گزارش‌هایی خیالی از برنامه موشکی ایران

نماینده گروهک تروریستی منافقین در واشنگتن مدعی شد مدارک و شواهدی علیه برنامه موشکی ایران در اختیار دارند.

گزارش شهنازی در مورد اعزام کاروان ایران به مسابقات داخل سالن قهرمانی آسیا

دبیرکل کمیته ملی المپیک در نشست روسای فدراسیون‌ها با وزیر و معاونان وزارت ورزش، گزارشی از وضعیت اعزام کاروان ایران به بازی‌های داخل سالن ارائه کرد.

دیده‌بان شفافیت و عدالت فردا گزارشی از تخلفات سازمان غذا و دارو منتشر می‌کند

عضو هیأت مدیره سازمان مردم‌نهاد دیده‌بان شفافیت و عدالت گفت گزارشی از تخلفات سازمان غذا و دارو توسط سازمان دیده‌بان شفافیت و عدالت تهیه شده که فردا منتشر می‌شود.

چند مورد لو رفتن سؤالات امتحان نهایی 20 دقیقه قبل از امتحان گزارش شده است/ مردم مستندات خود را به مجلس ارائه کنند

سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه چند مورد لو رفتن سؤالات حدود یک ربع تا بیست دقیقه قبل از شروع امتحان گزارش شده است، گفت: اگر مدرک و مستندی در دست افراد دالّ بر وقوع تخلف در امتحانات نهایی وجود دارد باید به مجلس داده شود.

اعلام گزارش دفتر بازرسی سازمان محیط زیست درباره مرگ "هیرکان"

مدیرکل دفتر ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات سازمان حفاظت محیط زیست درباره مرگ هیرکان، پلنگ رها شده در پارک ملی گلستان توضیحاتی را ارائه کرد.

نتایج گزارشات اولیه در خصوص علت بوی نامطبوع خاش

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان گفت: ترکیدگی یک واحد آمونیاک در شهرک صنعتی خاش و فعال شدن تنها آتشفشان غیرخاموش ایران از دلایل بوی نامطبوع شهرستان خاش اعلام شده که هنوز صحت و سقم این ادعاها مشخص نشده است.

نخستین گزارش دبیرکل سازمان ملل درباره برنامه موشکی ایران؛ لحن گوتیرش نرمتر شد

روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز نوشت که بر اساس سندی که به دست آورده لحن دبیرکل سازمان ملل نسبت به آزمایش‎های موشکی ایران نرمتر شده است.

گزارش تازه سازمان ملل در مورد برنامه موشکی ایران، لحن ملایم‌تری دارد

روزنامه نیویورک تایمز که به نسخه‌ای از گزارش دبیر کل سازمان ملل در مورد برنامه موشکی ایران دست یافته، می‌گوید این گزارش لحن ملایم‌تری نسبت به قبل دارد.

گزارش تازه سازمان ملل در مورد برنامه موشکی ایران، لحن ملایم‌تری دارد

روزنامه نیویورک تایمز که به نسخه‌ای از گزارش دبیر کل سازمان ملل در مورد برنامه موشکی ایران دست یافته، می‌گوید این گزارش لحن ملایم‌تری نسبت به قبل دارد.

گزارش یونیسف از کشته شدن کودکان موصل به دست داعش

سازمان ملل اعلام کرد: شبه نظامیان گروه تروریستی داعش کودکان در موصل را هدف می‌گیرند تا اجازه ندهند غیرنظامیان از این شهر فرار کنند این در حالی است که نیروهای عراقی برای پس گرفتن آخرین پایگاه داعشی‌ها در عراق همچنان تلاش می‌کنند.

تبلیغات

تلگرام خبرلند