آسیاتک

بازدید: 218

اولین هواپیمای ایرباس روز پنجشنبه وارد ایران می‌شود/ امکان دریافت کارت پرواز درب منزل

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 31760
دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی گفت:‌ نخستین هواپیمای جدید ایرباس روز پنجشنبه در فرودگاه مهرآباد تهران بر زمین می‌نشیند.
مقصود اسعدی سامانی دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی در گفتگو با خبرنگار راه و شهرسازی  گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان در خصوص کیفیت خدمات پروازی پس از آزادسازی قیمت ها گفت: شرکت های هواپیمایی پس از آزادسازی قیمت ها کلاس های نرخی مختلفی را تعریف کرده تا امکان انتخاب پرواز را برای متقاضیان مورد نظر با قیمت مناسب فراهم کنند.

وی بیان کرد : از سال گذشته که آزادسازی قیمت ها صورت گرفت شاهد رشد 21 درصدی مسافران پروازهای هواپیمایی بوده ایم و نرخ ها نیز مناسبت و معقول شده است.

دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی ضمن بیان اینکه مهمترین مزیت آزادسازی قیمت ها فراهم کردن امکان انتخاب برای مسافران است، اظهار داشت: از زمان آزادسازی قیمت ها تاکنون پروازهای داخلی 20 درصد افزایش داشته است.

سامانی به برخی از خدمات جدید شرکت های هواپیمایی اشاره و تصریح کرد: برخی از شرکت های هواپیمایی در راستای جذب مسافران بیشتر، در سیستم پذیرش حمل و نقل مسافر این امکان را فراهم کرده اند که مسافران از منزل کارت پرواز خود را دریافت کنند و حتی غذای مورد نظر خود را سفارش دهند.

وی افزود: شرکت های هواپیمایی برای ارتقا کیفیت خدمات و جذب بیشتر مسافران تلاش می کنند تا سطح خدمات ارائه شده را بالا ببرند.

دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی در پایان در خصوص ورود هواپیماهای جدید به کشور گفت: اولین ایرباس 321 پنج شنبه وارد تهران خواهد شد.


طبق اعلام شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران هواپیمای ایرباس 321 قرار است امروز پس از انجام تست‌های فنی از فرودگاه هامبورگ آلمان عازم فرودگاه تولوز فرانسه شود.

طبق برنامه، این هواپیما با هدایت خلبانان ایرانی روز پنجشنبه از فرودگاه تولوز فرانسه عازم تهران می‌شود و راس ساعت 14 و 30 دقیقه روز پنجشنبه در فرودگاه مهرآباد بر زمین می‌نشیند.

انتهای پیام/

loading...
دانلود نرم افزار

گزارش ها

تحلیل گزارش مرکزپژوهش هاي مجلس از وضعیت سازمان تامین اجتماعی

تحلیل گزارش مرکزپژوهش هاي مجلس از وضعیت سازمان تامین اجتماعی

ترافیک سنگین در 3 بزرگراه تهران/تصادف گزارش نشده است

ترافیک سنگین در 3 بزرگراه تهران/تصادف گزارش نشده است

گزارش تصویری/پاکسازی یکی از مهمترین مقرهای داعش توسط نُجَباء

گزارش تصویری/پاکسازی یکی از مهمترین مقرهای داعش توسط نُجَباء

تبلیغات

آسیاتک