بازدید: 180

اولین هواپیمای ایرباس روز پنجشنبه وارد ایران می‌شود/ امکان دریافت کارت پرواز درب منزل

اولین هواپیمای ایرباس روز پنجشنبه وارد ایران می‌شود/ امکان دریافت کارت پرواز درب منزل

مقصود اسعدی سامانی دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی در گفتگو با خبرنگار راه و شهرسازی  گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان در خصوص کیفیت خدمات پروازی پس از آزادسازی قیمت ها گفت: شرکت های هواپیمایی پس از آزادسازی قیمت ها کلاس های نرخی مختلفی را تعریف کرده تا امکان انتخاب پرواز را برای متقاضیان مورد نظر با قیمت مناسب فراهم کنند.وی بیان کرد : از سال گذشته که آزادسازی قیمت ها صورت گرفت شاهد رشد 21 درصدی مسافران پروازهای هواپیمایی بوده ایم و نرخ ها نیز مناسبت و معقول شده است.دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی ضمن بیان اینکه مهمترین مزیت آزادسازی قیمت ها فراهم کردن امکان انتخاب برای مسافران است، اظهار داشت: از زمان آزادسازی قیمت ها تاکنون پروازهای داخلی 20 درصد افزایش داشته است.سامانی به برخی از خدمات جدید شرکت های هواپیمایی اشاره و تصریح کرد: برخی از شرکت های هواپیمایی در راستای جذب مسافران بیشتر، در سیستم پذیرش حمل و نقل مسافر این امکان را فراهم کرده اند که مسافران از منزل کارت پرواز خود را دریافت کنند و حتی غذای مورد نظر خود را سفارش دهند.وی افزود: شرکت های هواپیمایی برای ارتقا کیفیت خدمات و جذب بیشتر مسافران تلاش می کنند تا سطح خدمات ارائه شده را بالا ببرند.دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی در پایان در خصوص ورود هواپیماهای جدید به کشور گفت: اولین ایرباس 321 پنج شنبه وارد تهران خواهد شد.طبق اعلام شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران هواپیمای ایرباس 321 قرار است امروز پس از انجام تست‌های فنی از فرودگاه هامبورگ آلمان عازم فرودگاه تولوز فرانسه شود.طبق برنامه، این هواپیما با هدایت خلبانان ایرانی روز پنجشنبه از فرودگاه تولوز فرانسه عازم تهران می‌شود و راس ساعت 14 و 30 دقیقه روز پنجشنبه در فرودگاه مهرآباد بر زمین می‌نشیند.انتهای پیام/
اولین هواپیمای ایرباس روز پنجشنبه وارد ایران می‌شود/ امکان دریافت کارت پرواز درب منزل
منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 31760

 تلگرام خبرلند

دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی گفت:‌ نخستین هواپیمای جدید ایرباس روز پنجشنبه در فرودگاه مهرآباد تهران بر زمین می‌نشیند.

مقصود اسعدی سامانی دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی در گفتگو با خبرنگار راه و شهرسازی  گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان در خصوص کیفیت خدمات پروازی پس از آزادسازی قیمت ها گفت: شرکت های هواپیمایی پس از آزادسازی قیمت ها کلاس های نرخی مختلفی را تعریف کرده تا امکان انتخاب پرواز را برای متقاضیان مورد نظر با قیمت مناسب فراهم کنند.

وی بیان کرد : از سال گذشته که آزادسازی قیمت ها صورت گرفت شاهد رشد 21 درصدی مسافران پروازهای هواپیمایی بوده ایم و نرخ ها نیز مناسبت و معقول شده است.

دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی ضمن بیان اینکه مهمترین مزیت آزادسازی قیمت ها فراهم کردن امکان انتخاب برای مسافران است، اظهار داشت: از زمان آزادسازی قیمت ها تاکنون پروازهای داخلی 20 درصد افزایش داشته است.

سامانی به برخی از خدمات جدید شرکت های هواپیمایی اشاره و تصریح کرد: برخی از شرکت های هواپیمایی در راستای جذب مسافران بیشتر، در سیستم پذیرش حمل و نقل مسافر این امکان را فراهم کرده اند که مسافران از منزل کارت پرواز خود را دریافت کنند و حتی غذای مورد نظر خود را سفارش دهند.

وی افزود: شرکت های هواپیمایی برای ارتقا کیفیت خدمات و جذب بیشتر مسافران تلاش می کنند تا سطح خدمات ارائه شده را بالا ببرند.

دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی در پایان در خصوص ورود هواپیماهای جدید به کشور گفت: اولین ایرباس 321 پنج شنبه وارد تهران خواهد شد.


طبق اعلام شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران هواپیمای ایرباس 321 قرار است امروز پس از انجام تست‌های فنی از فرودگاه هامبورگ آلمان عازم فرودگاه تولوز فرانسه شود.

طبق برنامه، این هواپیما با هدایت خلبانان ایرانی روز پنجشنبه از فرودگاه تولوز فرانسه عازم تهران می‌شود و راس ساعت 14 و 30 دقیقه روز پنجشنبه در فرودگاه مهرآباد بر زمین می‌نشیند.

انتهای پیام/

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

پربازدیدترین اخبار

خبرنامه

براي عضويت در خبرنامه ايميل خود را در فرم زير وارد كنيد.

جدیدترین اخبار

گزارش ها

واکنش خاص گوینده خبر 14 به گزارش سخنان رهبر و اقتدار موشکی +فیلم

واکنش گوینده خبر 14 سیما پس از گزارش درباره سخنان رهبر انقلاب و اقتدار موشکی مورد توجه کاربران قرار گرفت.

خوش خدمتی جدید منافقین به آمریکا با انتشار گزارش‌هایی خیالی از برنامه موشکی ایران

نماینده گروهک تروریستی منافقین در واشنگتن مدعی شد مدارک و شواهدی علیه برنامه موشکی ایران در اختیار دارند.

گزارش شهنازی در مورد اعزام کاروان ایران به مسابقات داخل سالن قهرمانی آسیا

دبیرکل کمیته ملی المپیک در نشست روسای فدراسیون‌ها با وزیر و معاونان وزارت ورزش، گزارشی از وضعیت اعزام کاروان ایران به بازی‌های داخل سالن ارائه کرد.

دیده‌بان شفافیت و عدالت فردا گزارشی از تخلفات سازمان غذا و دارو منتشر می‌کند

عضو هیأت مدیره سازمان مردم‌نهاد دیده‌بان شفافیت و عدالت گفت گزارشی از تخلفات سازمان غذا و دارو توسط سازمان دیده‌بان شفافیت و عدالت تهیه شده که فردا منتشر می‌شود.

چند مورد لو رفتن سؤالات امتحان نهایی 20 دقیقه قبل از امتحان گزارش شده است/ مردم مستندات خود را به مجلس ارائه کنند

سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه چند مورد لو رفتن سؤالات حدود یک ربع تا بیست دقیقه قبل از شروع امتحان گزارش شده است، گفت: اگر مدرک و مستندی در دست افراد دالّ بر وقوع تخلف در امتحانات نهایی وجود دارد باید به مجلس داده شود.

اعلام گزارش دفتر بازرسی سازمان محیط زیست درباره مرگ "هیرکان"

مدیرکل دفتر ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات سازمان حفاظت محیط زیست درباره مرگ هیرکان، پلنگ رها شده در پارک ملی گلستان توضیحاتی را ارائه کرد.

نتایج گزارشات اولیه در خصوص علت بوی نامطبوع خاش

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان گفت: ترکیدگی یک واحد آمونیاک در شهرک صنعتی خاش و فعال شدن تنها آتشفشان غیرخاموش ایران از دلایل بوی نامطبوع شهرستان خاش اعلام شده که هنوز صحت و سقم این ادعاها مشخص نشده است.

نخستین گزارش دبیرکل سازمان ملل درباره برنامه موشکی ایران؛ لحن گوتیرش نرمتر شد

روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز نوشت که بر اساس سندی که به دست آورده لحن دبیرکل سازمان ملل نسبت به آزمایش‎های موشکی ایران نرمتر شده است.

گزارش تازه سازمان ملل در مورد برنامه موشکی ایران، لحن ملایم‌تری دارد

روزنامه نیویورک تایمز که به نسخه‌ای از گزارش دبیر کل سازمان ملل در مورد برنامه موشکی ایران دست یافته، می‌گوید این گزارش لحن ملایم‌تری نسبت به قبل دارد.

گزارش تازه سازمان ملل در مورد برنامه موشکی ایران، لحن ملایم‌تری دارد

روزنامه نیویورک تایمز که به نسخه‌ای از گزارش دبیر کل سازمان ملل در مورد برنامه موشکی ایران دست یافته، می‌گوید این گزارش لحن ملایم‌تری نسبت به قبل دارد.

گزارش یونیسف از کشته شدن کودکان موصل به دست داعش

سازمان ملل اعلام کرد: شبه نظامیان گروه تروریستی داعش کودکان در موصل را هدف می‌گیرند تا اجازه ندهند غیرنظامیان از این شهر فرار کنند این در حالی است که نیروهای عراقی برای پس گرفتن آخرین پایگاه داعشی‌ها در عراق همچنان تلاش می‌کنند.

تبلیغات

تلگرام خبرلند