آسیاتک

بازدید: 18

انتقادات شدید معاون احمدی نژاد از روحانی/ دیوار کشیدن در پیاده روها سنخیتی با تفکر جریان اصولگرا نداشت/ آقای روحانی این را بداند با مجموعه ای روبه روست که اگر اکثریت نیست، اقلیت هم نیست

منبع : سایت خبری نامه نیوز کد خبر: 312826
سیدمحمدرضا میرتاج الدینی معاون پارلمانی دولت احمدی نژاد گفت: دستاورد دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری برای کل نظام بود. مشارکت 42 میلیون نفر و در واقع حضور حداکثری مردم در انتخابات آن هم در منطقه ای که بسیاری از کشورها حتی یکبار هم تجربه انتخابات را ندارند دستاورد ارزشمندی محسوب می شود.
نماینده مجلس‌های هفتم و هشتم گفت: وقتی چنین انتخابات بزرگی را برگزار می شود، ظرفیت جمهوری اسلامی ایران و الگوی مردمسالاری حکومت مشخص می شود. تاکید رهبر انقلاب هم همیشه روی همین موضوعات بوده و فضای انتخابات هم به سمتی رفت که مشارکت بالا باشد.

به گزارش نامه نیوز، این فعال سیاسی اصولگرا افزود: دستاورد جریان ارزشی، انقلابی و اصولگرا در این دوره وحدت و انسجامی بود که شکل گرفت، از قبل انتخابات مجموعه ای بنام جبهه مردمی نیروهای انقلاب شکل گرفت که بتواند در بین چهره های اصولگرا وحدت و ائتلاف ایجاد کند، موفق هم شد و همین نتیجه عملی که محقق شد برای ما با اهمیت بود.

وی یادآوری کرد: در دوره های قبل ما 4/5 کاندیدا داشتیم، ولی در این دوره یک نفر کاندیدای اصلی در صحنه باقی ماند و دیگران کنار رفتند و برنامه ریزی ها انجام شده تحقق پیدا کرد، دستاورد دیگر ما هم 16 میلیون رای بود، آرائی با نشاط و فعال، بطوری که با حضور آقای رئیسی در شهرستان ها و تهران نشان داده شد که جریان انقلاب از پایگاه مردمی خوب و قابل توجهی برخوردار است و می تواند در سرنوشت سیاسی کشور حرفی برای گفتن داشته باشد، به رغم جریان سوئی که علیه جریان انقلابی وجود دارد و علی رغم دو قطبی های کاذبی که در فضای کشور ایجاد کرده اند.

میرتاج الدینی با اشاره به اینکه، گفتند؛ « می خواهند در پیاده روها دیوار بکشند» این یک حرف بی حساب و منطق بود و سنخیتی با تفکر جریان اصولگرا نداشت، کسی از جریان اصولگرا تا بحال چنین تفکر و صحبتی نکرده، جریان ارزشی به آزادی های افراد و مردم احترام و توجه می کند اضافه کرد؛

"جریان هایی مثل کنسرت و برنامه های مورد علاقه مردم از نظر گشت و گذار و تفریح را مطرح کردند مسائلی که هیچ گاه جریان انقلابی با آن ها مخالف نبوده بلکه موافق نشاط جامعه هستند، فضای دو قطبی صلح و تعامل با جهان و جنگ را سر دادند که این هم از شعارهایی بود که باعث دوقطبی شدن فضا شد و رقیب هراسی ایجاد کردند از مرزهای خط قرمزی پا را فراتر گذاشتند که با مصلحت و منافع کشور منافات داشت" و بطور کلی در فضای فرهنگی کاذبی که درست شد توانستند، انتخابات را به نفع خود بچرخانند والا نظر سنجی های ما چیز دیگری نشان می داد.

حجت الاسلام میرتاج الدینی گفت: در چنین فضایی 16میلیون رای فعال برای ما ارزشمند است کما اینکه ما کل آرا یعنی 42 میلیون را ارزشمند و قابل احترام می دانیم ولی می خواهم بگویم؛ " آقای روحانی این را بداند با مجموعه ای روبه روست که اگر اکثریت نیست، اقلیت هم نیست". شخص آقای روحانی در دور اول با 17 میلیون رای رئیس جمهور شد و در این مرحله مشخص شد که 16 میلیون نفر هستند که به وضعیت موجود رضایت ندارند.

loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

تحلیل گزارش مرکزپژوهش هاي مجلس از وضعیت سازمان تامین اجتماعی

تحلیل گزارش مرکزپژوهش هاي مجلس از وضعیت سازمان تامین اجتماعی

ترافیک سنگین در 3 بزرگراه تهران/تصادف گزارش نشده است

ترافیک سنگین در 3 بزرگراه تهران/تصادف گزارش نشده است

تبلیغات

آسیاتک