آسیاتل

بازدید: 71

روحانی: کسانی که امروز از رکود صحبت می‌کنند سال ۹۱ کجا بودند

منبع : سایت خبری نامه نیوز کد خبر: 309018
همایش سراسری قوه قضاییه به مناسبت هفته قوه قضاییه دقایقی قبل با حضور سران قوا در سالن اجلاس سران آغاز شد.
این همایش به میزبانی دستگاه قضایی و با حضور مسئولان عالی رتبه قضایی از جمله حجت‌الاسلام و المسلمین محسنی‌اژه‌ای، حجت‌الاسلام و المسلمین کریمی، حجت‌الاسلام و المسلمین منتظری،‌ حجت‌الاسلام و المسلمین شهریاری، حجت‌الاسلام و المسلمین امینی، قاضی ناصر سراج، محمدجواد لاریجانی، خداییان، جهانگیر و جمعی از قضات برگزار شده است.

به گزارش نامه نیوز، اهم سخنان حسن روحانی در این همایش را  در ادامه می‌خوانید:

*شهید بهشتی در برابر اتهامات، صبر را خسته کرد و مظلومترین شخصیت انقلاب بود.بهشتی آموخت که هر چیزی را برای عزت انقلاب و کشور تحمل کنیم.

*مردم در کنار امام و رهبری ایستادند و از روزهای سخت گذشتیم.کسانی که امروز از رکود صحبت می‌کنند آن روز و در سال ۹۱ کجا بودند. الان که شرایط به اینجا رسیده، به تازگی عده‌ای توانسته‌اند کلمه رکود را ادا بفرمایند.

*در تبلیغات انتخاباتی دیدیم که هواداران کاندیداها بدون هیچ تنشی فعالیت می کردند. این نشان می دهد انقلاب ما ۴۰ ساله شده است. اکنون ۸۸ نیست، ۷۸ نیست، اکنون ۹۶ است. اما باید اکنون تبلیغات انتخاباتی را در فضای خوب پس از انتخابات ادامه بدهیم؟ مشکلات کشور، مشکل دولت دوازدهم است؟ محیط زیست،‌ آب،‌ اقتصاد و ...  مشکل دولت دوازدهم است؟ اینها مشکلات ملت ماست که باید با اتحاد برطرف شود. دشمن هیچ وقت نخواسته ما اتحاد داشته باشیم.


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش تحقیق و تفحص از شرکت دخانیات در راه صحن/ بانک توسعه و تعاون زیر ذره‌بین مجلس

گزارش تحقیق و تفحص از شرکت دخانیات در راه صحن/ بانک توسعه و تعاون زیر ذره‌بین مجلس

نگاهی به گزارش حسابرسی شده

نگاهی به گزارش حسابرسی شده "وبصادر" و ادامه ابهام/ زیان انباشته به 85 هزار میلیارد ریال می‌رسد

تبلیغات

آسیاتک حمایت