آسیاتل

بازدید: 75

خلیل زاده را به پرسپولیس نمی دهیم

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 29729
اخوان گفت: خلیل زاده با تیم ما قرارداد دارد و این بازیکن به پرسپولیس نمی دهیم.
مهدی اخوان در گفتگو با خبرنگار حوزه فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران اظهار کرد: مسئولان باشگاه در تلاش هستند که بازیکنان مدنظر ویسی جذب کنند که تاکنون جلال عبدی و مسعود حسن زاده به خدمت گرفتیم. 

وی درباره وضعیت جذب دو بازیکن استقلال خوزستان تصریح کرد: طی نامه ای به باشگاه استقلال خوزستان خواستار به خدمت گرفتن طیبی و بیت سعید شدیم اما استاندار خوزستان دو هفته پیش مبلغی به حساب باشگاه استقلال خوزستان واریز کرد و انتقال این دو بازیکن به تیم ما منتفی شد. براین اساس آنها در استقلال خوزستان ماندنی شدند. 

اخوان درباره وضعیت جذب علی کریمی گفت: نامه ای به باشگاه دیناموزاگرب کرواسی ارسال کردیم و منتظر جواب این باشگاه هستیم. همچنین علی کریمی به شخصه پیگیر دریافت رضایت نامه اش از این تیم اوکراینی است. 

سرپرست تیم فوتبال سپاهان درباره وضعیت شجاع خلیل زاده تصریح کرد: این بازیکن با تیم ما قرارداد دارد و یسی هم مخالف جدایی وی است. براین اساس خلیل زاده همچنان در اختیار باشگاه سپاهان است و به تیم پرسپولیس انتقال نمی یابد. 

وی درباره اظهارات ویسی بابت داشتن بازیکن قلیانی در تیم بیان کرد: بازیکن سیگاری و قلیانی در تیم نداریم و همه بازیکنان ما بدون حاشیه فعالیت می کنند. 

اخوان درباره اعتراض هواداران به سفر اروپایی ویسی گفت: سفر ویسی به ایتالیا از یک ماه پیش هماهنگ شده بود. وی به تمرین تیم میلان رفت تا اطلاعات فنی اش را افزایش بدهد. به هر حال هواداران باید صبور باشند و نگران نتیجه گیری تیم محبوب خود نباشند. 

سرپرست تیم سپاهان درباره وضعیت محرومیت شجاع خلیل زاده اظهار کرد: فدراسیون فوتبال هنوز به صورت مکتوب محرومیت خلیل زاده را اعلام نکرده است. کمیته حقوقی باشگاه به محض دریافت ابلاغیه محرومیت خلیل زاده پیگیر کاهش این محرومیت است. 

وی در پایان خاطر نشان کرد: طبق برنامه چهارشنبه شب عازم مشهد می شویم و ویسی هم صبح پنج شنبه به تیم می پیوندد تا تمرینات تیم برای بازی با پدیده مشهد زیر نظر بگیرد. 

انتهای پیام/ 


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

هوآوی گزارش‌های درآمد شش ماه اول 2018 را اعلام کرد

هوآوی گزارش‌های درآمد شش ماه اول 2018 را اعلام کرد

گزارش بازار بورس تهران یکشنبه ۱۸ آذر

گزارش بازار بورس تهران یکشنبه ۱۸ آذر

تبلیغات

آسیاتک حمایت