آسیاتک

بازدید: 25

بُلف بزرگ رونالدو از زبان ستاره سابق تیم ملی فوتبال فرانسه

منبع : فارس نیوز کد خبر: 292772
لیزارازو، ستاره سابق تیم ملی فوتبال فرانسه معتقد است که رونالدو با ادعای جدایی‌اش از رئال مادرید دست به یک بُلف بزرگ زده است.

به گزارش خبرگزاری فارس، هفته گذشته کریستیانو رونالدو در پایان مسابقات لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا ناگهان یک اظهارنظر جنجالی کرد و مدعی شد که به زودی رئال مادرید را ترک خواهد کرد.

این جمله رونالدو خیلی سریع تیتر اول تمام رسانه های ورزشی جهان شد و برخی از تیم های بزرگ از جمله منچستر یونایتد و پاری سن ژرمن به سراغ این بازیکن آمدند.

لیزارازو یکی از ستاره های تیم ملی فرانسه در جام جهانی 1998 و باشگاه بایرن مونیخ برخلاف اظهارنظر رونالدو، معتقد است که رونالدو جایی نمی رود چون هیچ جا بهتر از رئال مادرید برای این ستاره پرتغالی نیست. 

لیزارازو در این زمینه تأکید کرد: به نظرم آن اظهارنظر رونالدو یک بُلف بزرگ است چون معتقدم این بازیکن در رئال مادرید هیچ مشکل مالی ندارد و اگر مسأله مالی وجود داشته باشد آن را به راحتی حل و فصل می کنند.

وی ادامه داد: علاوه بر این هیچ جا بهتر از رئال مادرید برای رونالدو نیست و اینکه او گفته مادرید را ترک می کند، دوباره می گویم که وی دست یه یک بُلف بزرگ زده است.

لیزارازو تأکید کرد: رونالدو بازیکن بزرگی است و در یک باشگاه خیلی بزرگ بازی می کند. او بُلف زده و رئال مادرید را هرگز ترک نخواهد کرد.

انتهای پیام/ر


loading...
دانلود نرم افزار

گزارش ها

تبلیغات

آسیاتک