آسیاتل

بازدید: 44

برگزاری همایش فصلی خانه احزاب با حضور رییس جمهور

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 273764
رئیس خانه احزاب از برگزاری همایش فصلی خانه احزاب در نیمه تیر ماه جاری با حضور رییس جمهور خبر داد.

برگزاری همایش فصلی خانه احزاب با حضور رییس جمهورقدرتعلی حشتمیان رئیس خانه احزاب در گفتگو با خبرنگار احزاب و تشکل های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به برگزاری همایش فصلی خانه احزاب، گفت: این همایش که قرار بود با حضور کاندیداهای مطرح ریاست جمهوری در 7 اردیبهشت ماه برگزار شود، اما چون کاندیداهای انتخاباتی امکان حضور در این همایش را نداشتند، تشکیل این نشست به بعد از انتخابات موکول شد.

وی با اشاره به چهلمین جلسه شورای مرکزی خانه احزاب که عصر روز گذشته برگزار شد، افزود: در این جلسه مقرر شد که در 15 تیرماه همایش اصلی خانه احزاب با موضوع "احزاب، انتخابات و چالش های موجود" برگزار شود.

حشتمیان تصریح کرد: از حجت الاسلام روحانی رئیس جمهور برای حضور در این همایش دعوت شده و اگر بنا به دلیلی رئیس جمهور موفق به حضور در این جلسه نشود، معاون اول یا معاون اجرایی روحانی در این جلسه حضور خواهند یافت.

وی بیان داشت: همچنین حجت الاسلام علوی وزیر اطلاعات و حجت الاسلام منتظری دادستان انقلاب هم برای حضور در این همایش اظهار تمایل کردند.

رئیس خانه احزاب در پایان خاطرنشان کرد: در هفته آتی پس از به نتیجه رسیدن مذاکرات میهمانان قطعی این جلسه اعلام خواهد شد و در این جلسه تعدادی از اصولگرایان و اصلاح طلبان نقطه نظرات خود را ارائه می کنند.

انتهای پیام/


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش تکان‌دهنده‌ای از کارگران نیشکر هفت تپه

گزارش تکان‌دهنده‌ای از کارگران نیشکر هفت تپه

طی دو روز آینده گزارش درباره پرونده خاشقجی منتشر می‌شود

طی دو روز آینده گزارش درباره پرونده خاشقجی منتشر می‌شود

گزارشی از کوتاه‌ترین برنامه نود

گزارشی از کوتاه‌ترین برنامه نود

تبلیغات

آسیاتک حمایت