آسیاتل

بازدید: 29

مایدا: تماسی از ایران با من گرفته نشده / برای شاگردانم آرزوی موفقیت دارم

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 252288
سرمربی تیم ملی والیبال بانوان ایران گفت: من در كشورم هستم و در این مدت هیچ تماسی از ایران و فدراسیون با من گرفته نشده است.
مایدا چیچیچ در گفتگو با خبرنگار توپ و تور گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، درباره ادامه همكاری‌اش با والیبال بانوان ایران،گفت: من از هیچ موضوعی خبر ندارم. من در كشورم هستم و در این مدت هیچ تماسی از ایران و فدراسیون با من گرفته نشده است.

 مایدا ضمن اعلام بی‌خبری از آغاز اردوی تیم ملی والیبال بانوان، گفت: امیدوارم اردوی تیم ملی بانوان با حضور مربیان جدید آغاز شود و بازیكنان در سلامتی و نشاط خود را برای مسابقات بعدی آماده كنند.

سرمربی تیم ملی بانوان افزود: من به همراه تیم ملی والیبال ایران پیشرفت خوبی داشتم. البته می‌شد كه فرصت بیشتری داشته باشیم تا روند این پیشرفت ادامه پیدا كند.   

مایدا در ادامه گفت: من اطمینان دارم كه فدراسیون والیبال ایران مربی خوب و كامل و با تجربه‌ای برای بانوان انتخاب می‌كند. قطعا تیم ملی با مربی جدیدش هم پیشرفت میكند.  

وی ادامه داد: برای والیبال بانوان ایران آرزوی موفقیت می‌كنم و امیدوارم در مسیری كه می روند به موفقیت‌های بزرگ دست پیدا كنند.

انتهای پیام/


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

عادل فردوسی‌پور گزارشگر بازی جذاب امشب اروپا

عادل فردوسی‌پور گزارشگر بازی جذاب امشب اروپا

گزارش عجیب دولت از دلایل معضلات اقتصادی سال ۹۷

گزارش عجیب دولت از دلایل معضلات اقتصادی سال ۹۷

ابتکار: گزارشی از پرونده «پسران شوشتری» خواسته‌ایم| لزوم آموزش‌های خودمراقبتی کودکان و نوجوانان+ابعاد تازه از تجاوز به نوجوانان در شوشتر|

ابتکار: گزارشی از پرونده «پسران شوشتری» خواسته‌ایم| لزوم آموزش‌های خودمراقبتی کودکان و نوجوانان+ابعاد تازه از تجاوز به نوجوانان در شوشتر| "احمد تن تن" کیست؟

گزارش «الجزیره» درباره عزم ایران و چین برای عبور از تحریم‌

گزارش «الجزیره» درباره عزم ایران و چین برای عبور از تحریم‌

تبلیغات

آسیاتک حمایت