آسیاتل

بازدید: 46

عبور از معضل تروریسم با رهبری مدبرانه مقام معظم رهبری و وحدت مردم

منبع : صدا و سیما کد خبر: 234637
اسقف اعظم ارامنه گفت: باور قلبی دارم ایران با رهبری مدبرانه مقام معظم رهبری و دولتمردان و با یاری و قدرت ارتش و مقامات امنیتی همچون همیشه قادر به برطرف کردن این معضل و عبور از این مرحله است.
سیبوه سرکیسیان در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، ضمن تسلیت به خانواده های شهدای حادثه تروریستی و آرزوی سلامت برای مجروحان این حادثه افزود: من به نام جامعه مسیحیان ارمنی تهران به مقام معظم رهبری تسلیت گفتم و همدردی خود را اعلام کردم.

وی ادامه داد: ما معتقدیم که تروریسم و افراطی گری یکی از خسارتبارترین پدیده هایی است که یک جامعه می تواند شاهد آن باشد. 

تروریسم باعث درد و رنج جوامع انسانی می شود و به همین ترتیب ما به شدت هرگونه اقدام تروریستی و افراطی گری را که به صدمه دیدن و کشتار صدها نفر از جوامع انسانی منجر شود محکوم می کنیم.

خلیفه ارامنه تهران گفت: در عین حال باور قلبی دارم ایران با رهبری مدبرانه مقام معظم رهبری و دولتمردان و با یاری و قدرت ارتش و مقامات امنیتی همچون همیشه قادر به برطرف کردن این معضل و عبور از این مرحله است.

سیبوه سرکیسیان ادامه داد: از مردم ایران دعوت می کنم در کنار دولت ایران همدلانه در برابر هرگونه فعالیت تروریستی مقاومت کنند و این اعلام من برای مردم کل جهان است.

وی افزود: قدرت و توانمندی هر ملتی در وحدت آنهاست و من از خداوند مسئلت دارم این وحدت و یکدلی و همدلی را به مردم عطا کند.

ژرژیک آبرامیان نماینده ارامنه جنوب کشور در مجلس شورای اسلامی،کارن خانلری نماینده ارامنه شمال کشور در مجلس شورای اسلامی و سیامک مره صدق نماینده کلیمیان در مجلس شورای اسلامی در مصاحبه های اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما اقدام تروریستی دیروز تهران را محکوم کردند.

loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش بازار بورس تهران یکشنبه ۱۸ آذر

گزارش بازار بورس تهران یکشنبه ۱۸ آذر

حسن‌زاده: زمانی که گزارشات کامل از بازی سپاهان و پرسپولیس برسد وظیفه خود را انجام می‌دهیم/ باید دقت بیشتری به خرج دهیم

حسن‌زاده: زمانی که گزارشات کامل از بازی سپاهان و پرسپولیس برسد وظیفه خود را انجام می‌دهیم/ باید دقت بیشتری به خرج دهیم

تبلیغات

آسیاتک حمایت