آسیاتل

بازدید: 38

عبور از معضل تروریسم با رهبری مدبرانه مقام معظم رهبری و وحدت مردم

منبع : صدا و سیما کد خبر: 234637
اسقف اعظم ارامنه گفت: باور قلبی دارم ایران با رهبری مدبرانه مقام معظم رهبری و دولتمردان و با یاری و قدرت ارتش و مقامات امنیتی همچون همیشه قادر به برطرف کردن این معضل و عبور از این مرحله است.
سیبوه سرکیسیان در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، ضمن تسلیت به خانواده های شهدای حادثه تروریستی و آرزوی سلامت برای مجروحان این حادثه افزود: من به نام جامعه مسیحیان ارمنی تهران به مقام معظم رهبری تسلیت گفتم و همدردی خود را اعلام کردم.

وی ادامه داد: ما معتقدیم که تروریسم و افراطی گری یکی از خسارتبارترین پدیده هایی است که یک جامعه می تواند شاهد آن باشد. 

تروریسم باعث درد و رنج جوامع انسانی می شود و به همین ترتیب ما به شدت هرگونه اقدام تروریستی و افراطی گری را که به صدمه دیدن و کشتار صدها نفر از جوامع انسانی منجر شود محکوم می کنیم.

خلیفه ارامنه تهران گفت: در عین حال باور قلبی دارم ایران با رهبری مدبرانه مقام معظم رهبری و دولتمردان و با یاری و قدرت ارتش و مقامات امنیتی همچون همیشه قادر به برطرف کردن این معضل و عبور از این مرحله است.

سیبوه سرکیسیان ادامه داد: از مردم ایران دعوت می کنم در کنار دولت ایران همدلانه در برابر هرگونه فعالیت تروریستی مقاومت کنند و این اعلام من برای مردم کل جهان است.

وی افزود: قدرت و توانمندی هر ملتی در وحدت آنهاست و من از خداوند مسئلت دارم این وحدت و یکدلی و همدلی را به مردم عطا کند.

ژرژیک آبرامیان نماینده ارامنه جنوب کشور در مجلس شورای اسلامی،کارن خانلری نماینده ارامنه شمال کشور در مجلس شورای اسلامی و سیامک مره صدق نماینده کلیمیان در مجلس شورای اسلامی در مصاحبه های اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما اقدام تروریستی دیروز تهران را محکوم کردند.

loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارشی از حال و هوای امروز بورس/ صف خرید در بورس تهران

گزارشی از حال و هوای امروز بورس/ صف خرید در بورس تهران

گزارش فروش سینمای جهان / «مگ» ۳۰۰ میلیون دلاری شد

گزارش فروش سینمای جهان / «مگ» ۳۰۰ میلیون دلاری شد

گزارش کامل برنامه نود

گزارش کامل برنامه نود

تبلیغات

آسیاتک حمایت