آسیاتل

بازدید: 23

پيام نقل و انتقالاتى كاوه رضايى به هواداران استقلال

مهاجم استقلال تهران که مهلت قراردادش با آبی‌ها به پایان رسیده به شایعات جدایی‌اش واکنش نشان داد.

به گزارش ایلنا، مهاجم محبوب این روزهای هواداران استقلال قراردادش به پایان رسیده است و مسئولان این تیم با او به توافقاتی برای تمدید قرارداد رسیده‌اند اما در این بین شایعه جدایی رضایی موجب شده تا مهاجم استقلال به این قضیه واکنش نشان بدهد.

کاوه رضایی از ارکان اصلی موفقیت استقلال در لیگ ایران و آسیا بوده و او با ثبت10 گل و 9 پاس گل در لیگ ایران با ارزش‌ترین مهره آبی‌ها شناخته شد. درخشش او در لیگ قهرمانان هم کمک حال استقلال بود؛ رضایی در آسیا هم 6 گل را وارد دروازه حریفان کرد.

چند روز پیش از پیشنهادهای اروپایی او شایعاتی مطرح شد که رضایی از لیگ یونان و کرواسی پیشنهاد جدی دارد و استقلال را ترک می‌‌کند که این مهاجم جوان به تمامی شایعات در جدیدترین پست اینستاگرامی‌اش پاسخ داد.

رضایی در این خصوص نوشت: "طرفدارهای خوب و عزیز استقلال در مورد اخبار چند روز اخیر فقط باید این را بگویم که سال قبل در زمان مذاکره و امضای قراداد اولیه ام و حتی در این چند روز اخیر من برای استقلال شرط مالی نگذاشته ام و نخواهم گذاشت. فقط منتظر هستم تا در زمان مناسب، برای اینده ام تصمیمی خوب بگیرم. حتی تا امروز هیچ پیشنهادی از هلند، کرواسی و یونان نداشته ام و صحبتی نکرده ام تمام این اخبارو شایعات را تکذیب میکنم"

loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

با وجود گزارش سیا در کنار بن سلمان می‌ایستم

با وجود گزارش سیا در کنار بن سلمان می‌ایستم

حسن‌زاده: گزارش دیدار تیم‌های سپاهان و پرسپولیس در حال بررسی است

حسن‌زاده: گزارش دیدار تیم‌های سپاهان و پرسپولیس در حال بررسی است

تبلیغات

آسیاتک حمایت