بازدید: 39

همت والای مدیریت فولاد مبارکه در افتتاح ورزشگاه نقش جهان ستودنی است

همت والای مدیریت فولاد مبارکه در افتتاح ورزشگاه نقش جهان ستودنی است

دکتر سلطاني فر در اولين روز کاري خود به همراه معاون اول رئيس جمهور براي افتتاح ورزشگاه نقش جهان به اصفهان آمده بود طي سخناني گفت: همت والاي مديريت فولاد مبارکه در افتتاح ورزشگاه نقش جهان ستودني است در عين حال بايد از مسئولين استان و ساير دست اندرکاران که در به ثمر رسيدن اين پروژه همت گماردند، تشکر و قدرداني نمائيم. وي با بيان اينکه در همه دنيا اسپانسري تيمهاي ورزشي براي بنگاه هاي اقتصادي به عنوان يک فرصت تلقي مي گردد، تصريح کرد: در کشور ما اين فرصت به دليل اينکه سازو کار آن فراهم نيست، يک معضل است. اين بدان معني است که وقتي يک بنگاه اقتصادي يا يک صنعت مسئوليت يک تيم را قبول مي کند يک محل هزينه است اين در صورتي است که در دنيا همانگونه که اشاره شد، يک فرصت براي کسب درآمد است.خارج از کشور ما کساني که تيم داري مي کنند با سازوکارهاي لازم نه تنها هزينه هاي تيم داري را تأمين مي کنند بلکه از آن به عنوان کسب درآمد هم استفاده مي کنند. فلذا بايد با همت و همفکري ساير مسئولين و با فعال کردن اقتصاد ورزش کشور اين معضل را به فرصت تبديل کنيم و اتکاي تيمها و بطور کلي ورزش را به اعتبارات محدود دولتي کم کنيم تا سرمايه گذاري در بخش ورزش توجيه پذير باشد و با درآمدزا شدن باعث اشتياق و رغبت بنگاه ها و سرمايه گذاران در اين بخش شويم.
همت والای مدیریت فولاد مبارکه در افتتاح ورزشگاه نقش جهان ستودنی است
منبع : تابناک کد خبر: 2236

 تلگرام خبرلند

دکتر سلطاني فر در اولين روز کاري خود به همراه معاون اول رئيس جمهور براي افتتاح ورزشگاه نقش جهان به اصفهان آمده بود طي سخناني گفت: همت والاي مديريت فولاد مبارکه در افتتاح ورزشگاه نقش جهان ستودني است در عين حال بايد از مسئولين استان و ساير دست اندرکاران که در به ثمر رسيدن اين پروژه همت گماردند، تشکر و قدرداني نمائيم.

دکتر سلطاني فر در اولين روز کاري خود به همراه معاون اول رئيس جمهور براي افتتاح ورزشگاه نقش جهان به اصفهان آمده بود طي سخناني گفت: همت والاي مديريت فولاد مبارکه در افتتاح ورزشگاه نقش جهان ستودني است در عين حال بايد از مسئولين استان و ساير دست اندرکاران که در به ثمر رسيدن اين پروژه همت گماردند، تشکر و قدرداني نمائيم.همت والای مدیریت فولاد مبارکه در افتتاح ورزشگاه نقش جهان ستودنی است 
وي با بيان اينکه در همه دنيا اسپانسري تيمهاي ورزشي براي بنگاه هاي اقتصادي به عنوان يک فرصت تلقي مي گردد، تصريح کرد: در کشور ما اين فرصت به دليل اينکه سازو کار آن فراهم نيست، يک معضل است. اين بدان معني است که وقتي يک بنگاه اقتصادي يا يک صنعت مسئوليت يک تيم را قبول مي کند يک محل هزينه است اين در صورتي است که در دنيا همانگونه که اشاره شد، يک فرصت براي کسب درآمد است.خارج از کشور ما کساني که تيم داري مي کنند با سازوکارهاي لازم نه تنها هزينه هاي تيم داري را تأمين مي کنند بلکه از آن به عنوان کسب درآمد هم استفاده مي کنند. فلذا بايد با همت و همفکري ساير مسئولين و با فعال کردن اقتصاد ورزش کشور اين معضل را به فرصت تبديل کنيم و اتکاي تيمها و بطور کلي ورزش را به اعتبارات محدود دولتي کم کنيم تا سرمايه گذاري در بخش ورزش توجيه پذير باشد و با درآمدزا شدن باعث اشتياق و رغبت بنگاه ها و سرمايه گذاران در اين بخش شويم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

پربازدیدترین اخبار

خبرنامه

براي عضويت در خبرنامه ايميل خود را در فرم زير وارد كنيد.

جدیدترین اخبار

گزارش ها

واکنش خاص گوینده خبر 14 به گزارش سخنان رهبر و اقتدار موشکی +فیلم

واکنش گوینده خبر 14 سیما پس از گزارش درباره سخنان رهبر انقلاب و اقتدار موشکی مورد توجه کاربران قرار گرفت.

خوش خدمتی جدید منافقین به آمریکا با انتشار گزارش‌هایی خیالی از برنامه موشکی ایران

نماینده گروهک تروریستی منافقین در واشنگتن مدعی شد مدارک و شواهدی علیه برنامه موشکی ایران در اختیار دارند.

گزارش شهنازی در مورد اعزام کاروان ایران به مسابقات داخل سالن قهرمانی آسیا

دبیرکل کمیته ملی المپیک در نشست روسای فدراسیون‌ها با وزیر و معاونان وزارت ورزش، گزارشی از وضعیت اعزام کاروان ایران به بازی‌های داخل سالن ارائه کرد.

دیده‌بان شفافیت و عدالت فردا گزارشی از تخلفات سازمان غذا و دارو منتشر می‌کند

عضو هیأت مدیره سازمان مردم‌نهاد دیده‌بان شفافیت و عدالت گفت گزارشی از تخلفات سازمان غذا و دارو توسط سازمان دیده‌بان شفافیت و عدالت تهیه شده که فردا منتشر می‌شود.

چند مورد لو رفتن سؤالات امتحان نهایی 20 دقیقه قبل از امتحان گزارش شده است/ مردم مستندات خود را به مجلس ارائه کنند

سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه چند مورد لو رفتن سؤالات حدود یک ربع تا بیست دقیقه قبل از شروع امتحان گزارش شده است، گفت: اگر مدرک و مستندی در دست افراد دالّ بر وقوع تخلف در امتحانات نهایی وجود دارد باید به مجلس داده شود.

اعلام گزارش دفتر بازرسی سازمان محیط زیست درباره مرگ "هیرکان"

مدیرکل دفتر ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات سازمان حفاظت محیط زیست درباره مرگ هیرکان، پلنگ رها شده در پارک ملی گلستان توضیحاتی را ارائه کرد.

نتایج گزارشات اولیه در خصوص علت بوی نامطبوع خاش

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان گفت: ترکیدگی یک واحد آمونیاک در شهرک صنعتی خاش و فعال شدن تنها آتشفشان غیرخاموش ایران از دلایل بوی نامطبوع شهرستان خاش اعلام شده که هنوز صحت و سقم این ادعاها مشخص نشده است.

نخستین گزارش دبیرکل سازمان ملل درباره برنامه موشکی ایران؛ لحن گوتیرش نرمتر شد

روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز نوشت که بر اساس سندی که به دست آورده لحن دبیرکل سازمان ملل نسبت به آزمایش‎های موشکی ایران نرمتر شده است.

گزارش تازه سازمان ملل در مورد برنامه موشکی ایران، لحن ملایم‌تری دارد

روزنامه نیویورک تایمز که به نسخه‌ای از گزارش دبیر کل سازمان ملل در مورد برنامه موشکی ایران دست یافته، می‌گوید این گزارش لحن ملایم‌تری نسبت به قبل دارد.

گزارش تازه سازمان ملل در مورد برنامه موشکی ایران، لحن ملایم‌تری دارد

روزنامه نیویورک تایمز که به نسخه‌ای از گزارش دبیر کل سازمان ملل در مورد برنامه موشکی ایران دست یافته، می‌گوید این گزارش لحن ملایم‌تری نسبت به قبل دارد.

گزارش یونیسف از کشته شدن کودکان موصل به دست داعش

سازمان ملل اعلام کرد: شبه نظامیان گروه تروریستی داعش کودکان در موصل را هدف می‌گیرند تا اجازه ندهند غیرنظامیان از این شهر فرار کنند این در حالی است که نیروهای عراقی برای پس گرفتن آخرین پایگاه داعشی‌ها در عراق همچنان تلاش می‌کنند.

تبلیغات

تلگرام خبرلند