آسیاتل

بازدید: 142

تعیین شاخص‌های شهردار آینده تهران در جلسات منتخبان/ انتخاب شهردار از میان اعضای راه یافته به شورا قطعی نیست

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 212078
منتخب مردم تهران در شورای اسلامی شهر از تعیین شاخص‌های شهردار آینده پایتخت از سوی اعضای شورای بعدی خبرداد.
شورای شهر حجت نظری در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان گفت: تا برگزاری جلسه رسمی شورای پنجم، منتخبین مردم در شورا جلسات مختلفی را در هفته برگزار می‌کنند. 
 
وی افزود: این جلسات به صورت هفتگی و با حضور اکثریت اعضای منتخب برگزار می‌شود. 

منتخب مردم تهران در شورای شهر با اشاره به موضوعات جلسات اعضای جدید اظهارکرد: موارد مختلفی از جمله برنامه‌های آتی شورا و مدیریت شهری تا به امروز در جلسات اعضا مطرح شده است. 

نظری با تاکید بر اینکه در جلسه امروز چهارشنبه، قرار است شاخص‌های تعیین شهردار مورد بحث و تبادل نظر قرار گیرد خاطرنشان کرد: بعد از تعیین شاخص ها، در جلسات بعدی وارد مصادیق خواهیم شد. 

وی در خصوص اسامی که طی روزهای اخیر برای تصدی پست شهردار تهران مطرح شده است تصریح کرد: تا امروز هنوز فرد خاصی برای تصدی سمت شهردار تهران تعیین نشده و اخباری که در رسانه‌ها منتشر می‌شود تن‌ها گمانه زنی است. 

منتخب مردم تهران در شورای اسلامی شهر تاکید کرد: هر زمان که منتخبین مردم به شاخص‌های مورد نظر برسند بدون شک نظر خود را به صورت رسمی اعلام خواهند کرد. 

نظری با اشاره به مسائل مطرح شده پیرامون انتخاب شهردار از میان اعضای راه یافته به شورای پنجم شهر تهران خاطرنشان کرد: هنوز تصمیمی برای خروج منتخبین مردم برای نشستن بر کرسی شهردار تهران گرفته نشده است و در این زمینه در آینده تصمیم گیری خواهد شد. 

انتهای پیام/


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

لزوم گزارش‌دهی گمرک درباره رشد ۵۷۱ درصدی صادرات خودرو و قطعات/پای رانت صادرات مجدد در میان است؟+جدول

لزوم گزارش‌دهی گمرک درباره رشد ۵۷۱ درصدی صادرات خودرو و قطعات/پای رانت صادرات مجدد در میان است؟+جدول

تبلیغات

آسیاتک حمایت